Slipknot

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Metal / Punk / EMO. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cradle of Filth + very special guest Moonspell

Různá místa v ČR

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Vítejte ve světě šílenství a hrůzy,kterou představuje metalová kapela nového věku... Slipknot.

Skvělá zpráva pro všechny příznivce trvdé hudby – SLIPKNOT s sebou do Ostravy přivezou dvě předkapely:

 

TRIVIUM je metalová formace z Floridy založená v roce 2000, která má na svém kontě čtyři studiová alba. Čtveřici Trivium  tvoří  Matt Heafy – zpěv, kytara / Travis Smith – bicí / Corey Beaulieu – kytara, Paolo Gregoletto – bassa

Více informací o kapele TRIVIUM najdete na   www.trivium.org/

 

 

Druhou skupinou, která se fanouškům v ostravské ČEZ aréně představí jsou DEVILDRIVER z USA. Tato pětičlenná úderka pochází ze Santa Barbary v Kalifornii a je aktivní od roku 2002. Za dobu své existence nahráli čtyři alba, to poslední s názvem Pray Of Villains vyšlo letos. Složení: Dez Fafara zpěv /Jeff Kendrick – kytara / Mike Spreitzer – kytara / Jon Miller – basa / John Boecklin – bicí.

Více informací o DEVILDRIVER na www.devildriver.com/

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

AMERICKÁ DEVÍTIČLENNÁ ÚDERKA SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY! SVŮJ SVĚT ŠÍLENSTVÍ A HRŮZY PŘEDSTAVÍ TENTOKRÁT FANOUŠKŮM V OSTRAVSKÉ ČEZ ARÉNĚ! STĚŽEJNÍM MATERIÁLEM JEJICH KONCERTNÍHO PROGRAMU BUDE LOŇSKÁ NAHRÁVKA ALL HOPE IS GONE.

Když někdo kombinuje hutný a hodně temný metal s prvky hard core a starého punku, nebojí se do toho všeho ještě na pódium postavit za gramofony diskžokeje a ještě navíc si oblékne hororové kostýmy, pak to musí být jedině blázen.
Jenže americké kapele Slipknot tahle karta vyšla a navíc jim přinesla světovou popularitu.

Všechno to začalo v roce 1995. V městečku Des Moindes ve státě Iowa se dala dohromady partička lidí a společně založili skupinu s názvem Slipknot. Po roce zkoušení a hraní v zapadlých klubech si na vlastní náklady vydali svůj debut „Mate, Feed, Kill, Repeat". CD mělo jen 2000 kopií a Slipknot si jím získali pozornost několika vydavatelů. Nakonec podepsali smlouvu s Roadrunners records. Producent Ross Robinson jim pomohl a v roce 1997 začali nahrávat ve studiích Indigo Ranch v Los Angeles. Nějaký čas se kapela ještě přetvářela, aby nakonec zakotvila na devíti chlápcích oblečených v kombinézách a surrealistických maskách. Slipknot jsou DJ Sid Wilson, bubny Joey Jordison, basovka Paul Gray, bicí nástroje Chris Fehn, kytara James Root, sampler Craig Jones, bicí nástroje Shawn Crahan, kytara Mic Th ompson a zpěv Corey Taylor. Pro někoho je možná devět členů trochu moc, ale jak říká Shawn Crahan: „Celé tři roky jsme měli perfektní docházku na zkoušení. Všichni tam byli na čas, nikdo nikdy nechyběl. Naše hudba je tak závislá na každém členu, že kdyby chyběl jediný člověk, třeba i DJ, už by to nebylo ono. I ty nejmenší věci dělají skladby takové, jaké jsou."
Můžeme mu dát jen za pravdu. V roce 1999 vydali tito trochu potřeštění hudebníci CD „Slipknot" a tím odstartovali tu hrůzu a šílenství, co kapelu doprovází . Alba SLIPKNOT se prodalo víc jak 2,5 milinonů nosičů a to znamenalo platinovou desku. Pro producenta Rosse Robinsona vůbec první. Po dvouletém vystupování na Ozzfestu, různých festivalech a koncertování v mnoha zemích světa vyšlo jejich další album s názvem „Iowa". Toto album je mnohem tvrdší a temnější než to předchozí.
Rozporuplné reakce vyvolala další nahrávka „Vol.3: (Th e Subliminal Verses)", kterou produkoval Rick Rubin. Slipknot ji představili v roce 2004 na živo v České republice v rámci předskakování Metallice a jejich výtečný koncertní set byl přijat s nadšením.

V roce 2008 Slipknot vydali své již čtvrté album nazvané All Hope is Gone, které je už platinové v USA, Austrálii a Japonsku. Po vydání alba se kapela vypravila na světové turné, které letos zavítá i do České republiky. S novou nahrávkou přišla i změna masek a kostýmů. Jejich živé show jsou pověstné!

Fotky a videa

Facebook