Reptile Youth

Reptile Youth

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oh Wonder

host: James Harries

Roxy, Praha 1

19.11.2017

Agentura Rachot vás zve

Výhodný nákup

Různá místa v Praze

19.11.201717.06.2018

Na Sedmičce vystoupí dánská senzace Reptile Youth
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na Sedmičce vystoupí dánská senzace Reptile Youth

Reptile Youth, dánské pop/punkové duo, které v roce 2009 založili Mads Damsgaard Kristiansen a Esben Valløe, má před sebou zcela zásadní okamžik. Kapela, která se v roce 2010 proslavila v Číně nejdelším čínským turné dánské kapely v historii a která vystupovala na festivalech v nejrůznějších koutech světa, jako například na Iceland Airwaves(IS), Reeperbahn Festival(DE), Montreux Jazz Festival (CH), Wavves Vienna (AU), Sonic Visions (LUX), Unit Tokyo (JP), SPOT Festival (DK) nebo Roskilde Festival (DK), totiž neměla do této doby žádnou nahrávku a své renomé si vybudovali pouze díky ohlasu na jejich fantastické koncerty! V letošním roce ale nastala změna.
Reptile Youth, kteří se mezitím rozrostli o bubeníka a kytaristu, totiž natáčí v Londýně album, které jim produkují slavní Dave M. Allen & Mark Ralph. Dave M. Allen v minulosti produkoval alba legendárních kapel jako The Cure, Sisters of Mercy a Human League, Mark Ralph pracoval s Filthy Dukes, remixoval Lady Gaga a produkuje nové album Hot Chip. Album vyjde v září, ale kapela již vydala dva singly (Speeddance, Black Swan Born White), které sbírají ohlasy po celém světě.
O dánech se vyprávějí nejrůznější story, týkající se hlavně množství alkoholu, který dokáží zkonzumovat, o těchto dánech se ale mluví také v souvislosti se šílenými večírky, ve které se jejich koncerty záhy mění. Jak to ve skutečnosti je se budete moc přesvědčit sami a to 27.listopadu na strahovské Sedmičce.

Facebook