The Wedding Present

The Wedding Present

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kaleo (Island)

Změna místa konání

Lucerna - Velký sál, Praha

21.11.2017

Battle Beast

Hudební klub Nová Chmelnice, Praha

21.11.2017

he Wedding Present v říjnu na Sedmičce přehrají album Seamonsters
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akceRok 2012 je pro The Wedding Present pěkně náročný. Po strhujících vystoupeních na festivalu SXSW Music Festival [10 koncertů během 4 dnů!] kapela zahrála v USA, Kanadě, Austrálii, Japonsku a Hong Kongu. To nejlepší nakonec je samozřejmě to, že The Wedding Present vystoupí i v Evropě, včetně Británie, Irska a České republiky! Jejich energické koncerty fanoušky zas a znovu doslova ohromí - ti si budou moci vyslechnout skvělé pecky z jejich kritikou vychvalovaného nového alba 'Valentina', spoustu starých oblíbených hitů, ale hlavně živé provedení jejich špičkového intenzivního alba 'Seamonsters', které je dnes hodnoceno téměř jako umělecké dílo!

Koncert se uskuteční 3.října na strahovské Sedmičce. Vstupenky za 210,- Kč + poplatky budou k zakoupení v sítí Ticketpro, na místě v den koncertu za 250,- Kč.

Více info na:

www.scopitones.co.uk
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


Facebook