Other Music: Anna Aaron (CH)

Other Music: Anna Aaron (CH)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

24.11.201716.05.2018

Neúprosné emoce předávané bez hnutí brvou s hypnotickým doprovodem klavíru.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Další nový objev z úspěšné švýcarské líhně, z niž pochází písničkářka světového renomé Sophie Hunger. Anna Aaron působí jako chybějící článek mezi Nico, Patti Smith a Diamandou Galas.

Její jemně vybroušené a do detailu promyšlené skladby vás doslova přimrazí k židli. Na první poslech v nevinných baladách číhá nelítostná krutost i sardonický škleb, málokterá jiná zpěvačka by se odvážila použít název jako „I Will Dry Your Tears Little Murderer“ – „Osuším tvé slzy malý vrahu“, což je titulní nahrávka jejího prvního alba, které jí přineslo nadšené recenze, cenu Choix de Première švýcarského rozhlasu i pozvání na největší místní rozhlasovou show Paradiso Session.

 

Anna Aaron vyrůstala v Anglii, Asii a na Novém Zélandu, studovala německou filozofii a hudební dráhu začala v rockové kapele. Dva roky po svém debutu vydala Dogs In Spirit, album které překročilo ta nejodvážnější očekávání. Je nabité explozivními, jak břitva ostrými skladbami, od temných lamentací až po bouřlivé rockové eposy. Jeho ozdobou je překvapivě tichá balada The Drainout s hostujícím trumpetistou Erikem Truffazem.

Album Dogs In Spirit si můžete poslechnout na stránkách http://www.annaaaron.com/

Album vzniklo pod zkušeným vedením Truffazova producenta a basisty Marcella Giulianiho. I když psi, citovaní v názvu alba, v mytologii často symbolizují nadpřirozenou moc, pro Annu Aaron jsou naopak znamením slabosti. Zpěvačka tvrdí, že v písních se snažila vyjádřit, jak zoufalá a ustrašená může být lidská duše.

„Mé texty jsou o nejrůznějších podobách psychologického násilí.“ A kritika dodává: „Album je svědectvím o nadhledu, porozumění, laskavosti, v kontextu veškeré té zloby je to krásný maják světla a naděje."

Související odkazy:

www.rachot.cz

www.facebook.com/rachotcz

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q7rC_vb5ovM

Facebook