John Hiatt and the Combo /USA/

John Hiatt and the Combo /USA/

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na podiu je John Hiatt ztělesněním amerického písničkářství – hudba jeho kapely v sobě spojuje to nejlepší z blues, rocku, country a folku. Tento styl je někdy nazýván „Americana“, těžko se popisuje, ještě obtížněji se napodobuje, ale o to lépe se poslouchá. Posluchači v České republice budou mít konečně 24. června příležitost…

„…one of rock's most astute singer-songwriters of the last 40 years.“

„…jeden z nejbystřejších písničkářů posledních 40 let.“ (Los Angeles Times)

Poslední album amerického rockového písničkáře a multiinstrumentalisty Johna Hiatta Dirty Jeans and Mudslide Hymns vydala společnost New West Records před několika měsíci. Jedná se o dvacátou Hiattovu sólovou desku, která vyšla v luxusním provedení a kromě hudebního CD obsahuje také DVD. Od vydání alba John Hiatt pilně koncertuje v USA i Evropě. V rámci letního evropského turné poprvé přijede do České republiky a zahraje 24. června v Paláci Akropolis v Praze.

Svoji kariéru začal John Hiatt před více než třiceti lety a ve světě je uznávaný především jako autor vynikajících písní – jeho písně nahráli a proslavili například Bob Dylan, Eric Clapton, BB King, Bonnie Raitt, Iggy Pop a The Neville Brothers. První sólové album Johna Hiatta Hangin' Around the Observatory vyšlo v roce 1974, za mezník v jeho kariéře je pak považováno album Bring The Family z roku 1987, které se setkalo s velmi příznivým ohlasem kritiků a jako první Hiattovo album se dostalo i do hitparády v USA. V roce 1993 vydala společnost Rhino Records desku Love Gets Strange: The Songs of John Hiatt, která byla kolekcí cover verzí písní Johna Hiatta nahraných v osmdesátých a devadesátých letech. V roce 2000 vydává John Hiatt desku Crossing Muddy Waters, kterou renomovaný All Music Guide nazval „nejvyzrálejší a nejusazenější Hiattovou deskou za posledních mnoho let…“. V roce 2008 byl John Hiatt uveden od písničkářské síně slávy v Nashvillu a Americana Music Association mu udělila prestižní cenu za celoživotní přínos americkému písničkářství.

Deska Dirty Jeans and Mudslide Hymns byla nahrána v Ben's Studio v Nashvillu, produkoval ji Kevin Shirley (na kontě má spolupráci s Led Zeppelin, Aerosmith a The Black Crowes). Kromě Johna Hiatta na desce hrají ještě Kenneth Blevins (bicí a perkuse), Doug Lancio (kytary, mandolína) a Patrick O'Hearn (baskytara).

Posluchači v České republice budou mít konečně 24. června příležitost…

Facebook