New Ivory

New Ivory

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Britský objev New Ivory se po slovenském Grape Festivalu představí i Praze
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

New Ivory je tříčlenná londýnská indie kapela ve složení Mickey (zpěv, kytara), Alessandro (basová kytara) a Andy (bicí). Na svém debutovém albu s názvem Amygdala Circus, které vyjde v létě 2012 a produkoval jim ho Joe Marlett (Blink 182, Foo Fighters, Queens of The Stone Age), se představují jako poprocková kapela par excellence. Jedenáct písniček na albu jsou potenciálními hity a šéf jejich gramofirmy Dim Mak Records Steve Aoki tvrdí, že když je slyšel poprvé, trhlo to s ním, jako když poprvé slyšel Bloc Party v roce 2004.

Jejich první EP Arrows and Slings získalo velmi příznivé kritické ohlasy a díky účasti v prestižním seznamu BBC Introducing Artis, kdy se jejich skladby každý den hráli v programech BBC, se o ně začali zajímat promotéři v nejrůznějších zemích světa. Znamená to také, že New Ivory mohou naživo vystupovat na festivalech BBC. Přesně takhle se proslavily kapely jako Florence and the Machine a The Ting Tings v dobách, kdy byly ještě nezávislé. New Ivory budou nepochybně stejně tak úspěšní. Až je uslyšíte, nepřestanete na ně myslet, až je uvidíte, nespustíte z nich oči. Vaše šance přijde 2.září 2012 v klubu 007 na Strahově.


Více info na:
www.newivory.net
www.facebook.com/newivory
www.facebook.com/dsmackupromotion

Facebook