Lakeside X - One

Lakeside X - One

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Katapult

Futurum Music Bar, Praha 5

23.11.2017

Zvíře jménem podzim - křest alba

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Pražstí elektronici Lakeside X oznámili na konci roku 2011 po sérii koncertů na podporu svého třetího alba „City Of Red Lights" časově neurčenou pauzu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Lakeside X se představí na jediném koncertu v roce 2012.

Pražstí elektronici Lakeside X oznámili na konci roku 2011 po sérii koncertů na podporu svého třetího alba „City Of Red Lights" časově neurčenou pauzu. Nyní se ale připomínají s jedinečným dárkem pro své příznivce, a to akcí s všeříkajícím názvem „ONE" - jediným koncertem v tomto roce, který se bude konat 8. června 2012 v pražském Rock Café. Koncertu bude předcházet vydání download singlu s remixem jedné skladby z posledního alba.
„Chceme tímto vystoupením udělat radost jak sobě, tak našim příznivcům a přátelům. Bude to jeden speciální koncert s úplně novou vizuální koncepcí a zvláštními hosty. Rádi bychom tím poděkovali všem, kdo nás v průběhu let podporovali a jsou na stejné hudební vlně. Jako kapela jsme šli vždy svou vlastní cestou a chceme ukázat, že i v našich podmínkách se dá dělat hudba na evropské úrovni pro lidi, kteří jsou otevření," říká frontman Janne Marvannen.
Jako host vystoupí sólově NiceLand (www.facebook.com/nicelandcz) a indie-electro trio The Linings (www.facebook.com/thelinings).

www.lakesidex.com
www.facebook.com/lakesidex
www.rockcafe.cz

NiceLand

NiceLand se momentálně raduje hned z několika cen v hudební anketě Žebřík 2011, která ho ocenila 2. místem za klip roku k singlu We Know Better, 3. místem v kategorii Skladba za stejnou píseň a frontman Michal Motyčka se stal 3. nejlepším zpěvákem roku. Kapela v současnosti prochází personálními změnami, ze sestavy odchází bubeník a kytarista. NiceLand se proto vrací ke svým začátkům, kdy koncertoval jako sólista a na jaře ho krom koncertu s Lakeside X čeká turné s Lety Mimo a 100°C, kam vyrazí pouze s kytarou. Noví členové kapely se však už rýsují, a tak projekt NiceLand plánuje během léta krom festivalů také natáčení nového alba, jehož vydání se plánuje na podzim tohoto roku.
info: www.facebook.com/nicelandcz

The Linings

Benešovské indie-electro trio vyniká mimo jiné tím, že funguje bez bicí soupravy a bubeníka. Kapela v minulosti koncertovala po boku Sunshine, Super Tuzex Bros nebo Toyen, vydala také EP Will You Dance With Me pod producentským dohledem Martina Destroyera z The Prostitutes. Nyní
pracuje na novém EP a stále neúnavně koncertuje.
Info: www.facebook.com/thelinings

Facebook