Stimul Festival - Thomas Ankersmit (NL) / Phill Niblock (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kaleo (Island)

Změna místa konání

Lucerna - Velký sál, Praha

21.11.2017

Battle Beast

Hudební klub Nová Chmelnice, Praha

21.11.2017

Projekt nizozemského improvizátora a elektronika Thomase Ankersmita a amerického skladatele Philla Niblocka představí jedinečné propojení mezi elektronickou a vážnou hudbou.
Od 19.00 přednáška/úvod do současné evropské improvizační scény - vstup zdarma.

  Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

STIMUL festival uvádí:

Thomas Ankersmit (NL) / Phill Niblock (USA)

Projekt nizozemského improvizátora a elektronika Thomase Ankersmita a amerického skaldatele Philla Niblocka představí jedinečné propojení mezi elektronickou a vážnou hudbou.

Nizozemský hudebník Thomas Ankersmit je umělcem usazeným v Amsterdamu a Berlíně. Vycházející hvězda improvizace používá jak analogové syntezátory nebo počítač, tak i akustické nástroje jako třeba alt saxofon. Od roku 2003 pravidelně vystupuje společně se skladatelem soudobé vážné hudby Phillem Niblockem. Ten je známý překračováním hranic žánrů od minimalismu k elektroakustické tvorbě a zpět. V oblasti alternativní hudby je velmi ceněný, dostal se například na obálku prestižního hudebního časopisu WIRE. Hudební setkání Ankersmita a Niblocka tak poprvé v ČR představí jejich jedinečné propojení mezi elektronickou a vážnou hudbou.

 

ODKAZY:

http://www.thomasankersmit.net/

http://www.phillniblock.com/

www.divadloarcha.cz

Pořádá STIMUL festival -

Partneři: Hlavní město Praha

Mediální partneři: A2, His Voice, freemusic.cz

Facebook