Eldorádo

Eldorádo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

trampská
! Ke vstupence NUTNO rezervovat místa na telefonu: 844 20 30 40 nebo e-mailem na info@hudebniklub.cz!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ELDORADO skupina tradiční i netradiční trampské písně

PROČ? Protože na světě je obecně málo kámarádství, romantiky písniček a srandy.

TRADICE: Údolí děsu na Berounce, domovská osada Tomáše Pergla, byla vždy spojena s trampským muzicírováním a právě tam Pedro Mucha, Václav Pergl, Algi Škach nebo textař Miroslav Heller napsali svoje nejlepší písničky, které se tradují na generace a hrají dodnes. Na to všechno navazuje Tomáš Pergl a skupina Eldorado.

VZNIK: Jaro 1998


PŮVOD a KÁDROVÝ PROFIL:

Tomáš Pergl - kapelník - mandolina , brač , akordeon, kytara a sólový zpěv, autor desítek písní a scénických hudeb, osada Údolí děsu, Lidová konzervatoř obor zpěv a skladba, dříve zpěvák Orchestru Zděnka Bartáka, Karla Vlacha a dalších příležitostných profesionálních seskupení. Zaměstnán jako režisér ozvučení v Českém rozhlase Praha.

Jiří Litoš - doprovodná kytara, housle, banjo, mandolina, bicí nástroje a sólový zpěv, Zaměstnán jako režisér ozvučení v Českém rozhlase Praha.

Petr Šplíchal - bicí nástroje - "zpěvák písní deklamačních", hlasový rozsah v intervalu prima, příležitostný "foukací" harmonikář a kytarista, principál amatérského divadélka Řešeto, bavič a recesista, organizátor srandy všeho druhu, dříve skupiny Pacifik a Taxmeni. Začínal jako zvukový mistr v Českém rozhlase Praha, dnes režisér ozvučení tamtéž.

Zdeněk Sadovký - sólová kytara a zpěv. Původně člen několika big-beatových seskupení, dále orch. Zdeňka Bartáka staršího, nedostižný hráč a zpěvák na večírcích, zábavách, svatbách a slezinách. Profesí patentový zástupce.

Václav Balák - foukací harmonika a zpěv. Dříve člen skupiny Sejf, v civilu kapitán hasičského sboru.

Petr Zadina - kontrabas a zpěv. Osada Tornto, léta působil jako „basák“ bratří Nedvědů. Profesí projektant.


1 / Eldorado na vodě bylo nahráno v AB studiu s.r.o. v roce 1999.
2/ Eldorado na moři bylo nahráno v AB studiu s.r.o. v roce 2001

Facebook