Giulia y los Tellarini (SP)

Giulia y los Tellarini (SP)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Phil Rudd Band a hosté

Výhodný nákup

Alfa, Plzeň

22.05.2018

V rámci koncertní série Femme Fatale vystoupí poprvé v Praze španělsko-italská skupina Giulia y Los Tellarini. Jejich vystoupení můžete vidět v klubu Jazz Dock 19. května od 22:00.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Giulia y Los Tellarini (Spain)


V rámci koncertní série Femme Fatale vystoupí poprvé v Praze španělsko-italská skupina Giulia y Los Tellarini.
Giulia y Los Tellarini se ve světě proslavila díky soundtracku k filmu Woodyho Allena "Vicky Cristina Barcelona". Jejich píseň "Barcelona" se stala hudební kvintesencí tohoto města. Barcelona je místem inspirace, radosti a kreativity, kde se vzájemně ovlivňují různé kultury, tradice, myšlenky a obrazy. Italská zpěvačka a akordeonistka Giulia Tellarini se do Barcelony před lety zamilovala a už v něm zůstala. Zde se setkala s katalánskými muzikanty Mikem Alemanim, Jens Neumayerem, Javerem Torttem a argentinským Alejandrem Mazzoniem. Rozhodli se vytvořit hudební projekt, který by navazoval na tradiční hudbu střední Evropy.
V roce 2008 vydala kapela debutové album "Eusebio", které náhodou padlo do rukou Woodyho Allena, který v té době natáčel film "Vicky Christina Barcelona". Album ho okouzlilo natolik, že se rozhodl použít jejich skladbu jako ústřední motiv filmu. Nakonec ve snímku zazněly skladby dvě: „Barcelona“ a "La Ley Del Retiro". Tím spolupráce s Woody Allenem neskončila, jejich hudba se objevila i v jeho dalším filmu: "Poznáš muže svých snů". Druhý disk z kapely nazvaný "L'Arrabiata" se nese opět v rozmanitých náladách. Bizarní, živá a rafinovaná směs prvků chansonů z počátku 20. století (argentinský, francouzský, španělský, německý), stejně jako bossa nova, flamenco a salsa. Kapela miluje stylové kostýmy a improvizaci, proto každý koncert bývá novým zážitkem. V centru pozornosti ale samozřejmě vždy zůstává půvabná Giulia.
Jejich vystoupení můžete vidět v klubu Jazz Dock 19. května od 22:00.

Fotky a videa

Facebook