MF ROBOTS (U.K.) - members and founder from Brand New Heavies

Výtečná osmičlenná koncertní sestava MF Robots vystoupí v pražském Lucerna Music Baru 17.10. od 21 hodin.

Termíny a místa konání:

Lucerna Music Bar, Praha | Zobrazit na mapě

17.10.2018 21:00 Lucerna Music Bar Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MF Robots Jana Kincaida, zakladatele a hlavního skladatele ikonických The Brand New Heavies a výtečné zpěvačky Dawn Joseph předvedou poprvé strhující funkovou show v Praze

Originální směs funku, soulu i acid jazzu, taneční groove, energii i sex-appeal: To všechno a ještě více slibuje kapela MF Robots, která vystoupí 17. října 2018 v pražském Lucerna Music Baru. Všechno se bude točit hlavně kolem talentu, tvořivé fantazie a zkušenosti dvou silných osobností: producenta, zakladatele, bubeníka a hlavního skladatele legendární britské acid jazzové kapely The Brand New Heavies Jana Kincaida a zpěvačky a multinstrumentalistky Dawn Joseph, která jako vokalistka spolupracovala s plejádou hvězd, včetně Roda Stewarta, Michaela Bublého, Kylie Minogue nebo CeeLo Green a hrála i na basu v kapele Phila Collinse.

"Je to o osvobození se od běžných hudebních limitů a setrvačného vnímání, o posunu nékam dál, o provokaci a oživení," říká Jan Kincaid o projektu i debutovém albu MF Robots. Jeho parťačka a frontwoman kapely Dawn Joseph k tomu dodává: “Jde o to nebát se a dělat muziku tak, jak vám to vyhovuje, abyste se s ní cítili dobře. A ohlídat, aby se stejně dobře cítilo i vaše publikum.“
MF Robots je zkratka pro Music For Robots, ale dodejme, že to je nejspíš důkazem smyslu pro typický britský humor Jana a Dawn. Jejich muzika je totiž po čertech živá a má na hony daleko ke kovově digitálnímu chladu dokonalých strojů bez duše. Má v sobě nespoutanou krev a energii, která spolehlivě zaútočí na všechny vaše čidla a orgány.
Výtečná osmičlenná koncertní sestava MF Robots vystoupí v pražském Lucerna Music Baru 17.10. od 21 hodin.

Jan Kincaid a Dawn Joseph se poprvé setkali v roce 2013, kdy Dawn vystřídala v The Brand New Heavies na postu vokalistky N’Deu Davenport. Během tří let spolupráce ve stylotvorné kapele se s Janem Kincaidem umělecky i lidsky sblížili a na konci roku se vydali vlastní cestou a v roce 2016 vznikli MF Robots.
"Žijeme v divné době," říká Jan Kincaid, “umělci a hudebníci na to zákonitě, správně a citlivě reagují. A to je pravděpodobně důvod, proč nyní máme spoustu zpěváků a autorů, kteří v současné době zpívají depresivní písně. Ale někdo musí občas poskytnout ventil pro uvolnění přetlaku, alespoň krátký únik. Třeba Funkovou party, na které na chvíli vystoupíš z všední reality, odreaguješ se, budeš se radovat a pobavíš se. To je naše role, to je to, co děláme."
Přesný groove kapelnických paliček Jana Kincaida a nezaměnitelný hlas, šarm a energii Dawn Joseph skvěle doplňuje v koncertní sestavě MF Robots šestice skvělých britských muzikantů: Klávesista Alex Montaque, baskytarista Nathaniel Adamson, kytarista Mark Beaney, saxofonista Benjamin Treacher, Graeme Flowers s trubkou a zkušená vokalistka Senab Adekunle, která kromě Dawn Joseph zpívala doprovodné vokály například i se slavnou Adele.

Facebook