Billy Barman & Dievčatá zo SĽUK-u

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra

klub Lávka, Praha

25.06.201816.09.2018

Libor's Jam Ob-Session

Jazz&Cocktail Club U Staré paní, Praha 1

25.06.2018

Skupina Billy Barman odehraje v březnu a v dubnu sérii osmi speciálních koncertů, na kterých vystoupí společně s pěti zpěvačkami zo SĽUK-u (Slovenský ľudový umelecký kolektív). V Lucerna Music Baru se zastaví v pondělí 16. dubna 2018.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Skupina Billy Barman odehraje v březnu a v dubnu sérii osmi speciálních koncertů, na kterých vystoupí společně s pěti zpěvačkami zo SĽUK-u (Slovenský ľudový umelecký kolektív). V Lucerna Music Baru se zastaví v pondělí 16. dubna.

„Dali sme dohromady špeciálne hudobné teleso, postavené na čisto akustických nástrojoch a krásnych hlasoch dievčat zo SĽUK-u. K folklóru a horám máme blízko, často nám pomáhajú pri písaní textov," hovoří o netradičním spojení zpěvák Juraj Podmanický.

Spojení skupiny Billy Barman a zpěvaček ze SĽUK-u vzniklo ad hoc pro festival Tatra Flowers, v rámci kterého oba soubory odehráli společný koncert na Téryho chatě.

„Keďže koncert na Térynke bol bez akéhokoľvek ozvučenia, vymysleli sme mu špeciálny názov: "Billy Barman a dievčatá zo SĽUK-u potichu!" dodává Podmanický.

Diváci v Praze uvidí jeden společný akustický koncert, během kterého se budou oba dva soubory střídat, přičemž v některých skladbách se spojí, respektive se budou prolínat.

„Hráme akusticky a potichu, bez veľkej súpravy bicích a bez samplov, takže je to celé oveľa viac postavené na hlasoch. Bude to výzva, lebo je to dosť iné ako bežný koncert, ale strašne nás to baví," mluví o akustickém koncertu kytarista Jozef Vrabel.

Skupina Billy Barman vznikla v roce 2008 a na kontě má alba Noční jazdci (2010), Modrý jazyk (2013) a Dýchajúce obrazy (2016). Získala několik cen Radio_Head Awards, naposledy za album roku 2016.

Fotky a videa

Facebook