Rhye (USA)

Duo Rhye, složené z původně kanadského R&B; zpěváka Miloshe a dánského multiinstrumentalisty Robina Hannibala, vydalo letos v únoru druhou desku „Blood“. O tom, že Milosh a Robin umí, vás přijedou přesvědčit do MeetFactory v úterý 12. června 2018.

Termíny a místa konání:

MeetFactory, Praha 5 | Zobrazit na mapě

12.6.2018 20:30 MeetFactory Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Duo Rhye, složené z původně kanadského R&B; zpěváka Miloshe a dánského multiinstrumentalisty Robina Hannibala, vydalo letos v únoru druhou desku „Blood“. Ta navazuje na 5 let starou prvotinu „Woman“ a dvojice na ní dotáhla k dokonalosti romantický minimalizmus The xx. A tak jako dřív, v sladkobolných písních není až tak důležitý příběh, jako jeho podání. O tom že Milosh a Robin umí, vás přijedou přesvědčit do MeetFactory v úterý 12. června.

Facebook