JCM feat. Jon Hiseman + Clem Clempson + Mark Clarke

JCM feat. Jon Hiseman + Clem Clempson + Mark Clarke
E-Ticket
Co je E-Ticket?

ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Gang feat. ŠTtěpán Markovič

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.07.201821.07.2018

Rene Trossman Little Big Band /USA/

Reduta, Praha 1

21.07.2018

Tři členové legendární jazz-rockové kapely Colosseum vydávají nové album a vyrážejí na turné. JCM feat. Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke plánují pražskou zastávku 23. května v Lucerna Music Baru.
ZRUŠENO! VSTUPNÉ VÁM BUDE VÁCENO V MÍSTĚ ZAKOUPENÍ. Děkujeme za pochopení.

JCM - Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke s politováním oznamují, že z vážných zdravotních důvodů ruší zbytek svého evropského turné včetně pražského koncertu, který byl plánován na 23. května v Lucerna Music Baru.
Oficiální prohlášení JCM:
Je nám velice líto, že Vám musíme oznámit zrušení všech dalších koncertů evropského turné JCM. Jon Hiseman během turné onemocněl a byl mu diagnostikován nádor na mozku. Jon Hiseman absolvuje co nejdříve operaci a váží si veškeré vaší podpory. Přeje si, aby vše dopadlo tak dobře, aby zbytek turné mohl absolvovat co nejdříve. Všichni se za něj a jeho rodinu modlíme a cítíme s ním.
Pořadatelům koncertu, společnosti Liver Music, je to velice líto a věří, že se Jon Hiseman zotaví natolik, že se koncert v České republice bude moci konat co nejdříve.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Prague International Bluenight no.:127

JCM feat. Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke
23. 5. 2018, Lucerna Music Bar, Praha

Tři členové legendární jazz-rockové kapely Colosseum vydávají nové album a vyrážejí na turné.

JCM feat. Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke plánují pražskou zastávku 23. května v Lucerna Music Baru.

Před časem, když definitivně ukončila existenci jedna z nejlepších živých kapel rockové historie Colosseum, vzbudilo malou senzaci oznámení, že tři původní členové Colossea spojili své síly a chystají se pokračovat pod názvem JCM.

Jon Hiseman, rytmický hurikán, pověstný svými bubenickými sóly, basový velikán Mark Clarke, který kromě citlivých basových linek mnohokrát prokázal také pěvecký talent ve všech svých projektech od Uriah Heep až po Rainbow, a Clem Clempson, jehož nápaditou hru ocenily při spolupráci mnohé mezinárodní hvězdy (B.B. King, Bob Dylan, Roger Chapman, Jack Bruce).

Tito tři výjimeční hudebníci společně vzdají poctu svým idolům, přátelům a kolegům, kteří je během jejich dlouhých kariér ovlivnili a inspirovali. JCM natočili album „Heroes" a na jaře 2018 se vydávají na stejnojmenné turné.
Bude se jednat o virtuózní a léty prověřenou směsici blues, jazzu a rocku. Na koncertech předvedou ojedinělou dobrodružnou jízdu pro hudební posluchače, kteří od koncertu očekávají více než jen opakování známých riffů z nahrávek. O tom se budou moci všichni přesvědčit osobně a to 23. května, kdy trio JCM zahraje v pražském Lucerna Music Baru.

 

Jak došlo ke vniku tohoto hudebního tria popisuje Jon Hiseman:
Měl jsem hrát loni na kytarovém festivalu v Německu se starým přítelem Larry Coryellem. Hrál jsem s ním už v ranných sedmdesátých letech a nahrál s ním album „Knirsch". Spolu s Gary Moorem jsem obdivoval jeho alba s 11th House a hráli jsme je, když jsme byli na turné.
Týden před festivalem Larry nečekaně zemřel v New Yorku. Byl to šok. O měsíc později zemřel Alan Holdsworth.
Najednou jsme si uvědomil, že jsem přišel o většinu lidí, co ve mně věřili a podporovali mě v mé hudební tvorbě... Mike Taylor, Graham Bond, Ollie Halsall, Jack Bruce, John Mole, Gary Moore, Dick Heckstall-Smith, Larry Coryell, Alan Holdsworth.
Postupně mi došlo, že bych měl zkusit natočit album, na kterém budou skladby a hudební nástroje, které si spojuji s těmi všemi, jejichž hudba ve mně za celá ta léta zůstala. Každý kus je spojen se vzpomínkami - některé jsou veselé, druhé ve mně budí zlost, že jsem přišel o jejich přátelství a talent.
Clem Clempson byl zrovna ve studiu a pracoval na albu mé dcery Any a já mu o této myšlence řekl. Byl nadšen, zvlášť když jsem mu vysvětlil, že by to mělo být klasické kytarové trio s Markem Clarkem na baskytaru a s jeho zpěvem.
Bylo jasné, že album „Heroes" by nemusela být jednorázovka. Začali jsme probírat skladby, které bychom mohli udělat a když Clem celý nápad nastínil německému agentovi Colossea, rychle jsme nad tím ztratili kontrolu.
Můj poklidný maličký plán na milé „rodinné" album se rozrostl do plnohodnotného nahrávání a plánování turné".

Facebook