Alexander Hacke + Danielle de Picciotto (DE)

Termíny a místa konání:

MeetFactory, Praha 5 | Zobrazit na mapě

3.3.2018 20:30 MeetFactory Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Po dvou letech se do Prahy vrací kočovné duo Alexander Hacke (Einstürzende Neubauten) a Danielle de Picciotto (Crime & the City Solution) s projektem Hackedepicciotto. Nové double LP „Menetekel“ je temnější než předchozí nahrávka „Perseverantia“ a odráží pohled této dvojice na současný stav světa a společnosti. Šepoty a výkřiky vyvrcholí na posledním, dvacet minut dlouhém ambientním tracku nahrávaném v rakouském kostele. Dvojice vystoupí v MeetFactory v sobotu 3. března.

Facebook