Dessa (US), Domtree

Dessa (US), Domtree
E-Ticket
Co je E-Ticket?

support: Aby Wolf (US)

Dessa (US), Domtree, support: Aby Wolf (US)

Termíny a místa konání:

Futurum Music Bar, Praha 5 | Zobrazit na mapě

14.4.2018 21:00 Futurum Music Bar Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zpěvačka, rapperka, básnířka... a hlavně silná žena. Dessa. Od svého oslavovaného debutu „A Badly Broken Code" z roku 2010 překonává opora indie hip hopového kolektivu Doomtree jeden milník za druhým. Nečekaný úspěch desky „Parts Of Speech" (2013) ji katapultoval do pozice, v níž vyprodá koncert v domovském Minneapolisu za 90 vteřin a londýnskou show za dva dny, letošní novinka „Chime" ji patrně posune ještě dále - úvodní singl „Fire Drills" dává tušit, že půjde o dosavadní vrchol kariéry Dessy. Z nedostatku jiných styčných bodů bývá Dessa popisována jako „průsečík mezi Ani DiFranco a Mos Defem," ale její záběr je mnohem širší: umí rozhýbat k prasknutí narvaný klub na rapové show a v dlouhých večerních šatech dokáže zaujmout vyprodanou koncertní síň v čele symfonického orchestru.
Dessa se poprvé od roku 2015 vrací do Evropy na turné a stejně jako tenkrát i letos ji doprovodí její oblíbená souputnice Aby Wolf.

Facebook