Tommy Cash (EE)

MeetFactory presents: Tommy Cash (EE) - s oznámením druhé studiovky a nového klipu „vykopává“ sérii nabušených koncertů s dech beroucí vizuální show. Do MeetFactory se vrátí ve čtvtek 5. dubna.

Termíny a místa konání:

MeetFactory, Praha 5 | Zobrazit na mapě

5.4.2018 20:30 MeetFactory Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bylo by jednoduché Tommyho Cashe odmávnout rukou coby východoevropskou post-internetovou atrakci. Po pěti letech na scéně má za sebou desku, několik singlů s klipy o milionech shlédnutí, stovky vystoupení a masivní fanouškovskou základnu. A Tommy hlásí, že teprv letošek bude jeho velkým rokem – s oznámením druhé studiovky a nového klipu „vykopává“ i sérii nabušených koncertů s dech beroucí vizuální show. Do MeetFactory se vrátí ve čtvtek 5. dubna.

Facebook