Prago Union

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Israel Vibration (JAM)

Lucerna Music Bar, Praha

19.06.2018

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

19.06.201823.12.2018

Výhodný nákup

16.3. bude patřit našim tradičním hostům z Prago Union (Kato & DJ). Jako support se představí ostřílený NTKZ.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

16.3.2018 bude patřit našim tradičním hostům z Prago Union (Kato & DJ). Jako support se představí ostřílený NTKZ.

Prago Union stále fungují a fungují hodně, i když by podle všech pravidel hudebního průmyslu fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se sexsymbolem Kato už taky nestihne. Jejich pecky hrají jen některý rádia, ale na trpitele to neuhrají - dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen úplně míjí. Jejich muzika má tak daleko k "populární". Nemají hit a nemají ani pořádný skandál. Jsou dřevní, jsou zemitý, páchnou člověčinou a fanoušky mají skalní. Mají je napříč žánry a mají jich tolik, že hrají jako málokdo. Mají doma 2 ceny Anděl a kritika je uctívá.
Všechny jejich desky se prodávají i v době nářků nad prodejema. Kde se vzali, jak se vzali a jak je tohle všechno vůbec možný? Na těch Prago Union musí něco bejt!

16.3. Prago vystoupí stejně jako loni ve složení Kato + DJ.

Facebook