Hippie Sabotage (US)

Hippie Sabotage (US)
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Support: Kewu (CZ)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tribute to World Legends - Frank Sinatra

Reduta, Praha 1

26.05.201802.06.2018

Pavla Schonová & Classic Goes Jazz

Jazz&Cocktail Club U Staré paní, Praha 1

26.05.2018

Kalifornské duo Hippie Sabotage se řítí do Prahy. EDM mágové, známí svými energickými koncerty a obdivovaní dokonce i zpěvačkou Ellie Goulding, zahrají 28. března 2018 v klubu Mono Fono.
Doors 8 pm
Show 9 pm

ZTP/P vstupenky (jen s platným průkazem) jsou platné pro 2 osoby (doprovod zdarma) - k dostání jen na prodejních místech

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hippie Sabotage, obdivovaní i Ellie Goulding, si podmaní pražské publikum

28. 3. 18 Mono Fono, Praha

Praha, 23. ledna 2018 - Kalifornské duo Hippie Sabotage se řítí do Prahy. EDM mágové, známí svými energickými koncerty a obdivovaní dokonce i zpěvačkou Ellie Goulding, zahrají 28. března 2018 v klubu Mono Fono.

Projekt Hippie Sabotage tvoří bratři Kevin a Jeff Saurerovi. Dvojice je známá tím, jak umí komunikovat s publikem. Jeff je za pultem a Kevin pravidelně pobíhá mezi lidmi, fotí si s nimi selfie a každým beatem si je stále více a více podmaňuje. Obecenstvo jejich otevřenost vítá a oplácí jim stejně.

Mladíci od roku 2013 vydali čtyři alba a tři EP. V roce 2014 se v hitparádě Billboard umístili na prvním místě žebříčku Next Big Sound. Další pozornosti se jim dostalo, když zremixovali tou dobou ve všech rádiích znějící hit Habits (Stay High) od Tove Lo, kterého si všimla i Ellie Goulding a napsala o něm na svém instagramu. Song okamžitě získal obrovskou popularitu a v současné době má na Spotify téměř tři sta milionů přehrání. Také na albu Fifty Shades Of Grey Remixed zremixovali skladbu One Last Night od Vaults. Hudba Hippie Sabotage nejsou ale jen remixy. Jejich autorská hudba se pohybuje na pomezí EDM, hip hopu, elektroniky a na posledním albu Drifter můžeme dokonce slyšet i prvky downtempo. Většina skladeb má na Spotify miliony přehrání, jsou to ale především živá vystoupení, které dělají z Hippie Sabotage kapelu, která vás nesmí minout.

Fotky a videa

Facebook