Long Distance Calling

Long Distance Calling

ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pocta Zuzaně Navarové -Bára Šedivá a Jazz Elements

Jazz&Cocktail Club U Staré paní, Praha 1

Jaroslav Šimíček Quartet

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

13.07.2018

Prog rocková formace Long Distance Calling představí nové album v Praze!

ZRUŠENO. Vstupné Vám bude vráceno v místě zakoupení do konce března. Děkujeme za pochopení.

Vyjádření pořadatele: Sobotní koncert LONG DISTANCE CALLING v Praze zrušen!
Včera večer jsme dostali zprávu od kapely LONG DISTANCE CALLING, která musí bohužel z technickoorganizačních důvodů zrušit své sobotní vystoupení v pražském klubu Nová Chmelnice.
Všem fanouškům se moc omlouváme.
Zakoupené vstupenky můžete do konce března 2018 vracet v předprodejích, kde jste je zakoupili.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Prog rocková formace LONG DISTANCE CALLING představí nové album v Praze!

Německá formace LONG DISTANCE CALLING rozhodně patří mezi nejzajímavější projekty post rockové scény. V loňském roce vydali již šesté album »Trips«, které je podle kritiků vůbec nejlepším kouskem jejich kariéry. Kapela se ale odjakživa zaměřovala spíše na instrumentální tvorbu a nutno podotknout, že při složitosti a technické náročnosti jejich skladeb bylo občasné hostování víc než dost. Své stopy na předchozích albech zanechal například John Bush (ex-Anthrax) a Jonas Renkse (Katatonia). Album »Trips« ale vokál výjimečně obsahovalo na celé polovině skladeb. Pro rok 2018 se však věci zase mění. Kapela oznámila vydání nové desky »Boundless«, která by měla vyjít 2. února. Pro tentokrát se vrací k původnímu soundu - žádný host, žádný vokál a jen čisté a technicky náročné party, tak jsou fanoušci LONG DISTANCE CALLING zvyklí.

A jak to u nich chodí, i přes složitou kompozici vše opět nádherně ladí a jejich hudba se poslouchá výborně. Inu posuďte sami, tento jedinečný koncert pro hudební fajnšmekry lze shlédnout 10. března v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak buďte u toho!

Fotky a videa

Facebook