Funker Vogt

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tribute to World Legends - Frank Sinatra

Reduta, Praha 1

26.05.201802.06.2018

Pavla Schonová & Classic Goes Jazz

Jazz&Cocktail Club U Staré paní, Praha 1

26.05.2018

Vzkříšené EBM hvězdy Funker Vogt rozšíří v únoru válečnou zónu i na Prahu
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vzkříšené EBM hvězdy Funker Vogt rozšíří v únoru válečnou zónu i na Prahu

Polovina devadesátých let přivedla na svět řadu prvotních tvrdě elektronických projektů. Většina z nich se už v Praze představila. Ať už mluvíme o Apoptygma Berzerk, Hocico nebo Covenant. Na začátku roku 2018 dojde i na německý projekt Funker Vogt, který si dodnes udržuje prominentní postavení na EBM scéně. Německá trojice se po dlouhé době vydává na turné, aby fanouškům představila své návratové album „Code Of Conduct", ale také obrovské hity především z první dekády fungování. Konsolidovaná sestava upozorňuje celou svou kariéru na nesmyslnost válečného běsnění. Originálním postapokalyptickým způsobem tak splní dlouholetý sen mnoha domácích fanoušků.

Funker Vogt úspěšně prošli přerodem, během nějž z původní sestavy zůstal pouze skladatel a klávesák Gerrit Thomas. Po přešlapu, kterým se ukázalo angažování kontroverzního vokalisty Sashy Korna, se s angažováním bubeníka Reného Dornbusche a především charismatického předáka aggrotech hvězd Agonoize a klávesáka neméně populárních EBM harcovníků Dance Or Die, Chrise L., se sestava ustálila. Neznámý „tragický hrdina" válečného běsnění se znovu rozeběhl po minovém poli, aby nám pod neprůstřelnou vestou předal výbornou novinku „Code Of Conduct", a také koncerty, které mají strhující atmosféru. Pražský koncert bude jedním z prvních klubových představení trojice po definitivní obrodě.

I další účinkující už si na hudební scéně leccos prožili. Německá trojice Cephalgy slaví v roce 2017 dvacet let fungování na scéně vydáním páté desky „Leid Statt Liebe". Kapela, která ve své tvorbě kombinuje staré dobré EBM s aggrotech prvky je hýčkána labelem Out Of Line. Místními médii je často označována jako jeden z nejlepších EBM souborů současnosti. Uvidíme, zda se pověst povede potvrdit i debutovým setem v ČR.

Domácím zástupcem EBM večírku bude slovensko/český projekt Gaping Chasm, který tak pozitivně překvapil před třemi roky předskakováním před hvězdnými Suicide Commando. Od té doby Ergův projekt čile koncertuje, a tak jen zbývá počkat, zda po letech představí nějaký nový materiál.

Facebook