The Underachievers

The Underachievers
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Support: Woodie Smalls

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Emil Viklický Trio

Jazz&Cocktail Club U Staré paní, Praha 1

The Underachievers vystoupí v Praze – Do Prahy se valí rapová smršť z New Yorku. The Underachievers vystoupí 11. února 2018 v novém klubu Mono Fono v Jungmannově ulici. Support: Woodie Smalls
Vstupenky pro držitele platného průkazu ZTP/P (doprovod zdarma) zakoupíte na prodejních místech.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Underachievers přivezou do Prahy psychedelický hip hip

11. 2. 18 Mono Fono, Praha

Praha, 27. září 2017 - Rapová smršť z New Yorku The Underachievers vystoupí v Praze. V novém klubu MONO FONO, který otevírá v listopadu, představí 11. února 2018 poslední desku Renaissance. Vstupenky budou v prodeji od 29. září.

The Underachievers jsou rapeři Issa Gold a AKTHESAVIOR. Reprezentanti hnutí Beast Coast a rodáci z brooklynské čtvrti Flatbush se dali dohromady v roce 2012 a rychle se stali klíčovými postavami newyorské undergroundové hip hopové scény. Hned zpočátku si dvojice všiml Flying Lotus a nabídl jim nahrávací smlouvu s labelem Brainfeeder, který vlastní. Na kontě dosud mají tři kritikou uznávané mixtapy, oblíbené EPéčko s Flatbush Zombies pod hlavičkou Clockwork Indigo a tři alba. To nejnovější s názvem Reneissance vyšlo letos v květnu.


'Belgický rapper Woodie Smalls bude otevírat večer pro The Underachivers 11. února v klubu MONO FONO. Hudbě se věnoval už od dětství. Do povědomí se dostal v roce 2015 vydáním skladby Champion Sounds a následně debutovým albem Soft Parade. To mu zajistilo místo na Encore Freshman 2015, jedné z největších parties v Amsterdamu, kde pravidelně vystupují nadějní mladí umělci. Do Česka se tento mladý umělec podívá poprvé.'

Fotky a videa

Facebook