The Underachievers

The Underachievers
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Support: Woodie Smalls

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Le Butcherettes (MEX)

Futurum Music Bar, Praha 5

23.03.2018

Luboš Soukup Quartet

Jazz&Cocktail Club U Staré paní, Praha 1

23.03.2018

The Underachievers vystoupí v Praze – Do Prahy se valí rapová smršť z New Yorku. The Underachievers vystoupí 11. února 2018 v novém klubu Mono Fono v Jungmannově ulici. Support: Woodie Smalls
Vstupenky pro držitele platného průkazu ZTP/P (doprovod zdarma) zakoupíte na prodejních místech.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Underachievers přivezou do Prahy psychedelický hip hip

11. 2. 18 Mono Fono, Praha

Praha, 27. září 2017 - Rapová smršť z New Yorku The Underachievers vystoupí v Praze. V novém klubu MONO FONO, který otevírá v listopadu, představí 11. února 2018 poslední desku Renaissance. Vstupenky budou v prodeji od 29. září.

The Underachievers jsou rapeři Issa Gold a AKTHESAVIOR. Reprezentanti hnutí Beast Coast a rodáci z brooklynské čtvrti Flatbush se dali dohromady v roce 2012 a rychle se stali klíčovými postavami newyorské undergroundové hip hopové scény. Hned zpočátku si dvojice všiml Flying Lotus a nabídl jim nahrávací smlouvu s labelem Brainfeeder, který vlastní. Na kontě dosud mají tři kritikou uznávané mixtapy, oblíbené EPéčko s Flatbush Zombies pod hlavičkou Clockwork Indigo a tři alba. To nejnovější s názvem Reneissance vyšlo letos v květnu.


'Belgický rapper Woodie Smalls bude otevírat večer pro The Underachivers 11. února v klubu MONO FONO. Hudbě se věnoval už od dětství. Do povědomí se dostal v roce 2015 vydáním skladby Champion Sounds a následně debutovým albem Soft Parade. To mu zajistilo místo na Encore Freshman 2015, jedné z největších parties v Amsterdamu, kde pravidelně vystupují nadějní mladí umělci. Do Česka se tento mladý umělec podívá poprvé.'

Fotky a videa

Facebook