Royal Republic

Royal Republic
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna místa konání v Praze

Koncert švédských Royal Republic se pro velký zájem přesouvá do Velkého sálu Lucerna – Royal Republic oslaví deset let své existence evropským turné. V České republice vystoupí rovnou dvakrát – 5. 12. v Praze, o den později 6. 12. na brněnské Flédě. Jejich pražský koncert, který se měl původně odehrát v Roxy, se pro velký zájem přesouvá do Velkého sálu Lucerna. Datum koncertu zůstává stejné, tedy 5. prosince 2017.

Termíny a místa konání:

Klub Fléda, Brno | Zobrazit na mapě

6.12.2017 19:00 Klub Fléda Vstupenky

Lucerna - Velký sál, Praha | Zobrazit na mapě

5.12.2017 18:30 Lucerna - Velký sál Vstupenky

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ v PRAZE! Původní místo konání: Roxy / Nové místo konání: Lucerna - Velký sál Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení

ZTP/P vstupenky (jen s platným průkazem) jsou platné pro 2 osoby (doprovod zdarma) - k dostání jen na prodejních místech

Rezervace a bankovní převody nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Royal Republic slaví deset let a jedou do Prahy a Brna


5. 12. 17 Velký sál Lucerna, Praha
6. 12. 17 Fléda, Brno

Praha, 11. září 2017 - Royal Republic oslaví deset let své existence evropským turné. V České republice vystoupí rovnou dvakrát - 5. 12. v Praze, o den později 6. 12. na brněnské Flédě. Jejich pražský koncert, který se měl původně odehrát v Roxy, se pro velký zájem přesouvá do Velkého sálu Lucerna. Datum koncertu zůstává stejné, tedy 5. prosince 2017. Všechny zakoupené vstupenky jsou platné, nové za 695 Kč do Velkého sálu lze pořídit již nyní.

O Seveřanech se někdy říká, že jsou chladní a introvertní. Možná na tom něco bude, ale na švédské Royal Republic tenhle stereotyp nesedí ani trochu. Nekonečná koncertní energie, smysl pro humor a rocková smršť jsou jejich poznávacím znamením. Royal Republic se dali dohromady před deseti lety. Nejnovější nahrávka dostala název Weekend Man. Kytarové riffy, které vás nenechají vydechnout a k tomu charismatický vokál Adama Grahna. Někteří jejich hudbu řadí do škatulky soudobého rokenrolu, druzí ji definují jako typický garážový rock. Grahn k tomu říká: „Rock je evidentně velice rozsáhlý žánr. My to kdysi nazývali rockem Chucka Norrise, pak kung fu rockem, variací je hodně. Nevím, je to rock, říkejte si tomu, jak chcete. Dokud se vám to líbí, tak je nám to fakt jedno."

Kde:

  • Praha a Brno, ,

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook