Chrysta Bell / US

Můza Davida Lynche a herečka z nové série Twin Peaks přijede do Prahy

Termíny a místa konání:

Lucerna Music Bar, Praha | Zobrazit na mapě

21.11.2017 20:00 Lucerna Music Bar Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Chrysta Bell je dlouholetá hudební partnerka Davida Lynche. Je to hudebnice a herečka, která využívá dynamických divadelních prostředků a multimediálních prvků k vytváření nezapomenutelných představení. Do Lucerna Music Baru přiveze Chrysta 21. listopadu své druhé album We Dissolve produkované Johnem Parishem, které vychází 9. června. We Dissolve je popová deska s prvky soulu, rocku a jazzu.

Jako herečku budete mít šanci Chrystu Bell vidět v nové, dlouho očekávané sérii Twin Peaks, která bude k vidění od 22. května také v České republice.

Již v osmnácti byla Chrysta zpěvačkou populární austinské kapely texaských muzikantů 8 ½ Souvenirs. Ve svých jedenadvaceti letech se osudově setkala s legendárním režisérem a umělcem Davidem Lynchem, s kterým začala v hudební oblasti spolupracovat. David Lynch pro Chrystu složil a produkoval album This Train, které vyšlo v roce 2011. Evokuje Lynchovy filmy a televizní programy – stejně jako jeho hudební dílo The Big Dream – a nabízí temné hudební plochy s dramatickou atmosférou, do které zapadá hlas Chrysty Bell a oduševnělé melodie..

Dvojice nedávno vydala EP Somewhere in the Nowhere, které na jeji úspěšné debutové album This Train navazuje. O zpěvačce David Lynch říká: “Když jsem ji poprvé viděl na jevišti, přišlo mi, že je z jiné planety. Nejkrásnější nepozemšťanka.”

Kromě spolupráce s Lynchem Chrysta Bell absolvovala nahrávání v anglickém Bristolu, kde se věnovala svému druhému albu s držitelem ceny Mercury Prize, producentem Johnem Parishem, dlouholetým spolupracovníkem PJ Harvey. Na novém albu se jako hosté objeví Adrian Utley z Portishead, klávesista Geoff Downes z kapel Asia a Yes a drone metalový kytarista Stephen O’Malley ze Sunn O))).

Fotky a videa

Facebook