Die Krupps + Front Line Assembly + special guests

Die Krupps + Front Line Assembly + special guests
E-Ticket
Co je E-Ticket?

NOVÝ TERMÍN

Front Line Assembly a Die Krupps v létě vyrazí na společné The Machinist United Tour 2018 a 30. srpna vystoupí ještě se speciálním hostem na pódiu Lucerna Music Baru.

Termíny a místa konání:

Lucerna Music Bar, Praha | Zobrazit na mapě

30.8.2018 Lucerna Music Bar Vstupenky

NOVÝ TERMÍN! původní termín: 7.9.2017 / nový termín: 30.8.2018

 

Sólový koncert Die Krupps, který měl proběhnout 7. 9. 2017 v Lucerna Music Baru, byl definitivně zrušen. Vstupenky vraťte prosím v místě nákupu. Die Krupps přijedou 30. 8. 2018 do Lucerna Music Baru na společný koncert s Front Line Assembly. Vstupenky zakoupené na 7. 9. 2017 nejsou na termín 30. 8. platné. JE ZAPOTŘEBÍ SI ZAKOUPIT NOVÉ!Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Die Krupps + Front Line Assembly + special guests
The Machinists United Tour 2018

Fotky a videa

Facebook