Loutka 50 Bday w/Undercatt (Diynamic/IT)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Legenda české taneční scény DJ Loutka oslaví 12.5.2017 v ROXY své 50. narozeniny. Poté co měl možnost zahrát si po boku jmen z labelu Diynamic jako Solomun a Kollektiv Turmstrasse, k sobě tentokrát přizval Undercatt - italské duo produkující atmosferické techno s melodickými a emocionálními elementy. Společně s Loutkovým osobitým stylem se můžete těšit na jeden za dalších legendárních mejdanů v ROXY.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dj Loutka oslaví své padesátiny společně s Undercatt

Praha 29. 3. 2017 - Legenda české taneční scény DJ Loutka oslaví 12.5. v ROXY své 50. narozeniny. Poté co měl možnost zahrát si po boku jmen z labelu Diynamic jako Solomun a Kollektiv Turmstrasse, k sobě tentokrát přizval Undercatt - italské duo produkující atmosferické techno s melodickými a emocionálními elementy. Společně s Loutkovým osobitým stylem se můžete těšit na jeden za dalších legendárních mejdanů v ROXY.

Dj Loutku lze po právu považovat za základní kámen české taneční scény. Svou kariéru odstartoval v roce 1991 a jako jeden z prvních housových dj’s  přispěl velkým dílem k rozvoji elektronické scény v ČR. Za zmínku určitě stojí jeho rezidentní party v ROXY s názvem Shake, která se stala svou nezapomenutelnou atmosférou známa po celé Evropě a nastartovala i jeho mezinárodní kariéru. I po 26-ti letech působení na scéně je Loutka stále jedním z předních umělců u nás. Je stále aktivní jak v produkci, tak hraní a svým osobitým stylem, kdy do svých setů promítá příběh a emoce si získává stále nové publikum. Za poslední dobu měl možnost zahrát si po boku jmen jako je Joris Voorn, Kölsch, Kolektiv Turmstrasse nebo Solomun a ke svým 50. narozeninám přizval další z řady Diynamic umělců - Undercatt.

Luca a Elia aka Undercatt se potkali již před 10 lety - každý hrál sólo a ihned poznali vzájemný zápal pro věc a společný pohled na hudební tvorbu. Teprve o sedm let později se ale rozhodli spojit na 100 % a začali produkovat atmosferické techno s melodickými a emocionálními elementy pod názvem Undercatt. Pár svých releasů poslali do Diynamicu, Solomun si je poslech, slovo dalo slovo a stali se součástí tohoto labelu. Pozornost si získali remixem The Temper Trap - Sweet Disposition nebo skvělým releasem Futura . Nedávno vydaný set pro BBC Radio 1 ukazuje, proč do rodiny Diynamic skvěle zapadají. Už 12.5. vystoupí společně s DJ Loutkou na jeho oslavě padesátin.

Fotky a videa

Facebook