Coyu (Suara/ESP)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Do ROXY míří horkokrevný katalánský producent COYU. Ivan Ramos aka COYU se u nás poprvé ukázal loni na festivalu Svojšice a dokázal, proč patří mezi světovou tech-housovou špičku. Do ROXY přiveze jeden ze svých eklektických setů už 24. března 2017.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Do ROXY míří horkokrevný katalánský producent COYU

Ivan Ramos aka COYU se u nás poprvé ukázal loni na festivalu Svojšice a dokázal, proč patří mezi světovou tech-housovou špičku. Se svým labelem Suara se dokázal už třikrát umístit na první příčce TOP 100 labelů na Resident Advisoru a získat residenturu hned v několika klubech na Ibize. Svými releasy si zajistil podporu jmen jako Carl Cox, Loco Dice, Laurent Garnier ale hlavně srdce všech milovníků horkokrevných melodií. Do pražské ROXY zavítá už 24.3.

Barcelonský producent Ivan Ramos aka COYU ovládl v posledních letech nejen španělskou, ale i světovou tech-housovou scénu. Po vydání mnoha úspěšných releasů pod labely Cocoon (např. remix Righ Here Right Now od Fatboy Slim) nebo Get Physical si získal srdce všech, kteří milují v hudbě horkokrevnost a energii. V roce 2008 založil label Suara, ze kterého se stal jeden z nejprominentnějších vůbec. V žebříčku TOP 100 labelů na Resident Advisoru se drží na první příčce za rok 2016, 2014 i 2013 a jejich releasy patří pravidelně do selekce djs jako Carl Cox, Loco Dice, Laurent Garnier, Maceo Plex, Joris Voorn nebo Steve Lawler.

Od jeho začátků už měl možnost hrát na místech jako je Sónar Festival, BPM Festival, Boiler Room a se svým labelem získal hned několik residentur na Ibize. U nás si zahrál poprvé minulé léto  a to jako headliner festivalu Svojšice. Do ROXY přiveze jeden ze svých eklektických setů už 24. března.

Fotky a videa

Facebook