XIII. století, Aeon Sable (DE) + support

XIII. století, Aeon Sable (DE) + support

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201716.05.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude zvyšovat

Pandořina skříňka nabídne XIII. století, Aeon Sable a další gotické poklady. Tuzemská legenda XIII. století letos vydala box se svou (víceméně) kompletní studiovou diskografií na desíti discích. Nazvala jej příznačně „Pandora“ a z pomyslné truhlice pro vás v prostorách klubu MeetFactory vyloví ty nejcennější artefakty, které psaly dějiny nejen českého gothic rocku.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pandořina skříňka nabídne XIII. století, Aeon Sable a další gotické poklady

Tuzemská legenda XIII. století letos vydala box se svou (víceméně) kompletní studiovou diskografií na desíti discích. Nazvala jej příznačně „Pandora“ a z pomyslné truhlice pro vás v prostorách klubu MeetFactory vyloví ty nejcennější artefakty, které psaly dějiny nejen českého gothic rocku. Uvidíme, zda kapela, nedávno oslavivší pětadvacet let existence, vytasí i některou ze dvou novinek, které byly nahrány speciálně pro „pandoráckou“ verzi nejčerstvějšího alba „Intacto“. Čekejte delší set nekrácený policejní hodinou Paláce Akropolis!

http://www.xiiistoleti.com/

Premiérově se před nimi českému publiku představí Aeon Sable. Kapela, v jejíž tvorbě najdete základy vystavěné z toho nejklasičtějšího gothic rockového zvuku, ale i lehké doteky metalových legend jako jsou Moonspell, Tiamat či Anathema. Veškeré tyhle vlivy však kapela z Essenu nikterak neklonuje. Naopak z nich vytvořila vlastní výrazný a moderně znějící koncept, který prozatím vyvrcholil letošním, celkově již pátým, albem „Hypaerion“.
http://aeonsable.de/


Zbytek programu si ještě necháme pro sebe, ale vězte, že se s největší pravděpodobností 22. dubna v MeetFactory premiérově představí ještě jedna zahraniční kapela a i českou scénu bude reprezentovat další zástupce. Aby toho nebylo málo, chystáme ještě jedno překvapení. Držte tedy palce nám i sobě.

Facebook