The Prostitutes

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

The Prostitutes před návratem do studia zahrají v Praze a v Brně Kapela The Prostitutes završí úspěšný rok dvěma koncerty v Praze a v Brně. První koncert se odehraje v Brně v Kabinetu Múz 7. prosince, o den později pak The Prostitutes vystoupí v pražském Paláci Akropolis. Hostem pražského koncertu bude objev české elektronické scény Nèro Scartch.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Prostitutes před návratem do studia zahrají v Praze a v Brně Kapela The Prostitutes završí úspěšný rok dvěma koncerty v Praze a v Brně. Na začátku roku vydala své čtvrté řadové album Zum Passer, které vřele přijali hudební publicisté a řada z nich jej označila za nejalternativnější či nejzajímavější v historii skupiny. Publicista Honza Vedral ohodnotil album 90 % a doprovodil komentářem „… kapele se na něm povedlo mimoděk zachytit kouzlo, které v sobě může mít hudební svoboda.“ Album se vyznačuje střídáním různých poloh a přiznáním řady vlivů, to samé se odehrává i během koncertů. Naživo se o tom budou moci přesvědčit ti, kteří dorazí na dva poslední koncerty před studiovou pauzou. Kapela fanouškům představí singl z chystaného nového alba, v setlistu nebude chybět průřez všech desek vydaných během posledního desetiletí, od Get Me Out of Here (2006) až po Zum Passer (2016).

První koncert se odehraje v Brně v Kabinetu Múz 7. prosince, o den později pak The Prostitutes vystoupí v pražském Paláci Akropolis. Hostem pražského koncertu bude objev české elektronické scény Nèro Scartch.

Facebook