Atari Terror + Trautenberk

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Poslední koncert zahrajeme 17. prosince v našem milovaném Paláci Akropolis. Jako hosta jsme pozvali holomky Trautenberk.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

„Hrajem spolu přes 12 let. Jsme pořád velcí kamarádi, jen jsme kapánek zestárli, zešedli, ztloustli, zhubli a všem se nám narodili potomci. Projeli jsme co se dalo a to nejen v Čechách. Jak říká Mejla z Vypsaný fixy…Rokenrol je dřina, ale hlavně radost…tak nejen prokletá dodávka, ale právě i ta radost dokáže člověka unavit. Rozhodli jsme se tedy, že si dáme na rok pauzu, abychom mohli zase vstát z popela a doufejme ještě něco hodnotnýho v budoucnu vytvořit.

Poslední koncert zahrajeme 17. prosince v našem milovaném Paláci Akropolis. Jako hosta jsme pozvali holomky Trautenberk. Asi trochu i z nostalgie, protože než jsme postupem času zeseriózněli, dělávali jsme přece jen humornější a veselejší hudbu, což Trautenberk zcela naplňují a pořád vymejšlej k*k*tiny.

Rádi bychom aby nám lidi trochu pomohli s výběrem věcí co budeme hrát a napsali si svá přání. Jen prosim vás, „Fuckin´ the man in the criminal“ a podobný špeky už asi dohromady nikdy nedáme, hehe.

Těšíme se na vás, těšíme se, že určitou kapitolu Atari Terror důstojně uzavřem, aby se mohla zrodit nová a třeba úplně jiná. Uvidíme co se nám všem za ten rok přihodí a jestli nás to naše potomstvo nezrychtuje tak, že za rok přijdou úplně šedivý pánové s jazzovým výběrem.“

Facebook