The Chancers (CZ/UK) + Punky Reggae Party Djs

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201716.05.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Chancers (CZ/UK) + Punky Reggae Party Djs

12.11.2016 od 19,30 h

Mersey klub, Minská 15, 616 00 Brno

I stará kapela může být nová kapela. Českobritskou úderku The Chancers po osmnácti letech opustil zpěvák Simon Ruffskank, hlas i tvář kapely. Jeho návrat do rodného Southendu se může zdát jako fatální, The Chancers ale pravděpoodbně přežijí všechno.

Za mikrofon se postavil Marco McKcee, nejvýraznější skadatel a textař uskupení, které před osmánti lety spoluzaložil. Skot, který žije od 90. let v Praze, se vedle Chancers věnuje i svému sólo projektu The Marco McKee Sound Explosion.

Pražská 2tone smečka upravila setlist, aby odpovídal hlasu, který vyrostl na sedmdesátkovém punku a rocku. Kapela se rozhodla výraznou změnu v sestavě potvrdit novým EP, které by mělo vyjít do konce roku. V současné době pracují na nových písních, přestože poslední album Trigger Warning téměř nestačilo vychladnout.

Keep the faith, that's what they always say!

Facebook