Vasilův Rubáš- křest desky

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Vasilův Rubáš představuje své druhé studiové album nazvané Nebyl, ale. Vasilův Rubáš opět potvrdí, že je největším duem na světě. Vasilův Rubáš znovu ukáže, že srdíčko, byť obrácené, trochu níž a chlupaté, je víc než roky strávené na konzervatoři. Vasilův Rubáš zase předvede, že ze své stylové nezařaditelnosti nesleví.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vasilův Rubáš představuje své druhé studiové album nazvané Nebyl, ale. Vasilův Rubáš opět potvrdí, že je největším duem na světě. Vasilův Rubáš znovu ukáže, že srdíčko, byť obrácené, trochu níž a chlupaté, je víc než roky strávené na konzervatoři. Vasilův Rubáš zase předvede, že ze své stylové nezařaditelnosti nesleví. Ani halíř.

Vasilův Rubáš je duo, které má nejméně dva členy. Prvním z nich je Filip Vasilděda Novák hrající na akordeon, kytaru, baskytaru, melodiku a klávesy. A prvním z nich je také Petr Ruby Rubáš ovládající djembe, činely, triangl, falešnou trumpetu, pravou příčnou flétnu, perkuse a tašku plnou těch perkusí. Že toto je nadsázka jen v nadsázce vám tito dva energičtí uličníci a jejich neméně vypečení hosté předvedou v Akropoli naživo.

Facebook