Vika Goes Wild

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Klavíristka vystupující pod pseudonymem Vika goes Wild, hraje na klavír tak, až praskají struny! S úpravami rockových a metalových skladeb se stala fenoménem internetu. Její rockovo-klavírní show se uskuteční 19. ledna v Paláci Akropolis v rámci koncertní série Femme Fatale.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Klavíristka vystupující pod pseudonymem Vika goes Wild, hraje na klavír tak, až praskají struny!

S úpravami rockových a metalových skladeb se stala fenoménem internetu.

Klasicky vzdělaná a mnoha cenami ověnčená klavíristka se před několika lety rozhodla jít za hlasem svého srdce a od vážné hudby se posunula k přepracování známých rockových a metalových skladeb.  Z původních skladeb se v klavírních kompozicích Viky staly nové „originály“, které si ve světě získaly statisíce příznivců.

Díky kampani, do které se zapojilo obrovské množství fanoušků, vychází letos na podzim debutové album Vika goes Wild složené z vlastních skladeb i jejích nejlepších cover-verzí.

Následovat bude evropské turné, během kterého se představí také v  Praze.

Její rockovo-klavírní show se uskuteční 19. ledna v Paláci Akropolis v rámci koncertní série Femme Fatale.

Fotky a videa

Facebook