The Cat Empire

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.01.2018

The Cat Empire přiváží fúzi ska, reggae, rocku nebo oldschoolového r’n’b protkanou harmonickými jazzovými přechody ze skladby do skladby, které ocení i nároční posluchači. Sedm studiových alb, tisíce odehraných koncertů a 17 let práce uplynulo, abychom mohli jít v úterý 25. října na druhý koncert The Cat Empire v Praze. Jejich první pražský koncert 17. června 2015 překonal všechna očekávání, tenkrát Praha přímo navazovala na londýnský koncert v Royal Albert Hall.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Cat Empire jsou po světě proslulí svými energií sršícími koncerty. Jejich první koncert uveden vrámci projektu New Wave Praha byl pro Prahu velkým překvapením. Podruhé přijede své fanoušky kapela potěšit už 25. října a to znovu do Lucerna Music Baru. S novým albem Rising With The Sun bude pražský koncert tentokrát jednou z prvních zastávek evropské části celosvětového turné.

 The Cat Empire byli založeni v roce 1999 jako melbournská jazzová kapela The Jazz Cat. Debutové album “The Cat Empire” vydali v roce 2003 pod vydavatelstvím Virgin. Těžko mohli tenkrát tušit, že se jejich kopie budou samovolně distribuovat po světě v baťozích nadšených cestovatelů po dobu několika let. “I ke mně se to album přesně takle dostalo, přinesl mi ho spolužák, že ho posílají známí z Austrálie”, říká Michael Tardík z Everything Goes.

The Cat Empire přiváží fůzi ska, reggae, rocku nebo oldschoolového r’n’b protkanou harmonickými jazzovými přechody ze skladby do skladby, které ocení i nároční posluchači. 7 studiových alb, tisíce odehraných koncertů a 17 let práce uplynulo, abychom mohli jít v úterý 25. října na druhý koncert The Cat Empire v Praze. Jejich první pražský koncert 17. června 2015 překonal všechna očekávání, tenkrát Praha přímo navazovala na londýnský koncert v Royal Albert Hall.

Nové album Rising With The Sun dobylo Top 10 v iTunes Music Charts v 7 zemích světa, kdy jednou z těchto zemí byla i Česká republika. V Austrálii se dokonce album drželo po 21 týdnů v Top 20. Jejich živé provedení koncertu a energie vysílaná do publika (a od publika zase zpět) jsou téměř unikátní vlastnosti na světové scéně. Živě vystupují ve složení trumpeta - zpěv (Harry James Angus), perkuse - zpěv (Felix Riebl), bicí (Will Hull-Brown), basa (Ryan Monro), gramofony (DJ Jumps) a klávesy (Ollie McGill). Dále jim hostuje dokonale sehraná dechová sekce “The Empire Horns”.

Fotky a videa

Facebook