X Mass Respect festival

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201716.05.2018

Výhodný nákup

RACHOT Production uvádí X Mass Respect festival - Zuco 103 / Ohm Square DJ set - Charlie One & Jan 2 / DJ Baltazar / DJ Robot - DJ Jeffology (Champion Sound), který zahraje spolu s DJ Robotem
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vánoční Respect Festival 2016 Závěrečný festivalový koncert. Brazilectro night Průkopníci Brazilectra a jedna z nejkvalitnějších živých kapel nizozemské hudební scény ZUCO 103! O afterparty se postarají Ohm Square DJ Set – Charlie One & Jan 2 / DJ Baltazar / DJ Robot/ DJ Jeffology (Champion Sound)

ZUCO 103 Návrat průkopníků brazilelectra Po čtyřleté matečské dovolené se Lilian Vieira a Zuco 103 vrací na koncertní podia Jedna z nejkvalitnějších živých kapel na současné nizozemské hudební scéně. Do hudební historie se Zuco 103 zapsali jako zakladatelé tzv. Brazilectra – směsice jazzu, brazilské hudby a elekroniky, obohacená dalšími hudebními vlivy. Skupina jako první zkombinovala sambu se samplovanou taneční hudbou a předčí v této oblasti všechny rutinní fúze. Zuco 103 staví na energii živého bubeníka Stefana Krugera z Nizozemska, německého klávesového kouzelníka Stefana Schmida a na ohnivých vokálech zpěvačky Lilian Vieiry z Rio de Janeira. V koncertní podobě je trio navíc posíleno o kytaristu, basistu a perkusistu. Jejich současný repertoár je směsicí acid jazzu, brazilské hudby a elektroniky, okořeněnou navíc o dub, drum ’n bass a vlivy z Kuby a Etiopie. Do Prahy se skupina vrací představit aktuální album „Apocalypso “,Hudba konstelace Zuco 103 překypuje energií a její koncerty zaručují nezapomentutelný zážitek.

Směs Brazílie, elektroniky a acid jazzu okořeněnou navíc o dub a vlivy z Kuby a Etiopie. V nahrávkích hostovali napčíklad pioneer reggae Lee 'Scratch' Perry i enfant terrible barcelonské scény Dani Macaco. Skupina byla nominována na ceny BBC World v kategorii Club Global. I když laik si brazilskou hudbu spojuje s Rio de Janeirem a bossa novou, skutečnost je mnohem pestřejší. Čím hlouběji postupujete do vnitrozemí a čím víc se vzdalujete od Rio de Janeira, tím překvapivější styly objevujete: rytmické horalské forró, africké maracatú, anebo čarovnou hudbu amazonských Indiánů. Proměny brazilské hudby dokumentuje i vývoj předchozích dekád. Zatímco 60. letům dominovala bossa nova a jazzové fuze, následujícímu období bychom mohli říkat Velká Brazilská Syntéza; její historické etapy byste našli v encyklopediích pod jmény Tropicalia či MPB, tedy Musica Popular Brasileira. Jejich aktéry byli muzikanti bílé i černé pleti, jazzmani i rockeři, zpěváci se subtilním projevem i zpěvačky s hlasem jak dynamit. V 90. letech nastoupil brazilský rap i ohlušující mangue beat soustředěný kolem zpěváka Chico Science z přístavu Recife. Dnes přicházejí ty nejzajímavější impulsy z elektronické taneční hudby, označované „brazilectro“. Lilian Vieira přijela roku 1989 do Rotterdamu studovat zpěv. Nejprve vystupovala hlavně s doprovodem svých krajanů – ale brzy zjistila, že brazilskou identitu si dokáže uchovat i když zkusí něco jiného. „Nechtěla jsem se omezovat jediným stylem. Moje skupina Zuco 103 je vlastně čistě evropskou záležitostí. Samozřejmě, že čerpám inspiraci ze svých kořenů, a to hlavně v rytmické poloze. Co mě dnes zajímá nejvíc, je moderní evropská taneční hudba.“ Zbývající cast sestavy Zuco 103 pochází z Holandska a Německa (klavír, DJ, perkuse, bicí). Do Prahy se skupina vrací představit aktuální album „Apocalypso “,Hudba konstelace Zuco 103 překypuje energií a její koncerty zaručují nezapomentutelný zážitek.

Facebook