Monkey Business

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Tradiční vánoční koncerty Monkey Business letos proběhnou 6., 7. a 8. prosince.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rok se s rokem sešel a skupina Monkey Business se opět vrací, aby odehrála 3 koncerty v Lucerna Music Baru v komponovaném pořadu "Ten kravál musí skončit v deset!!!". Jak už název koncertů napovídá, skupina při nich bude tepat do buržoazních zlořádů, které se poslední dobou rozbujely v naší milované vlasti. Voláme třikrát hlasité NE těm, kteří svými nočními rejdy ruší spravedlivý spánek pracujících. Ať zavládne právo a pořádek! Pojďme se sejít na třech koncertech, ať společně učiníme přítrž dekadentním živlům.

Fotky a videa

Facebook