Sto zvířat - 2000. koncert

Sto zvířat - 2000. koncert
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna času

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

STO ZVÍŘAT OSLAVÍ NA PODZIM SVŮJ DVOUTISÍCÍ KONCERT! Kapela Sto zvířat po prázdninách pokračuje v celoročním MINISTERSTVO MÝHO NITRA TOUR, jehož podzimní část zatím čítá dvacet štací a další zřejmě přibydou.

ZMĚNA ČASU z původního 19:10 na nový 19:30. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

STO ZVÍŘAT OSLAVÍ NA PODZIM SVŮJ DVOUTISÍCÍ KONCERT! Kapela Sto zvířat po prázdninách pokračuje v celoročním MINISTERSTVO MÝHO NITRA TOUR, jehož podzimní část zatím čítá dvacet štací a další zřejmě přibydou. Na těchto koncertech přehrají Zvířata nejen kompletně aktuální album, ale pochopitelně zazní i největší pecky z předchozích let jako je Ty vole, na základní škole, Dáma s čápem, Nejkratší cesta nebo Alice se dala na pití. Kromě toho odehraje kapela svůj dvoutisící koncert a to 19. října v pražském Paláci Akropolis, kde o všelijaká překvapení nebude nouze. Lístky jsou k dispozici v obvyklých předprodejích včetně kavárny Akropolis.

Facebook