Circus Problem - Inner Fools Tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Circus Problem po více jak roce přináší nové album s názvem Inner Fools. Přijďte v pondělí 10. října do Lucerna Music Baru oslavit tento výjimečný krok a odstartovat tak podzimní Inner Fools Tour!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Circus Problem po více jak roce přináší nové album s názvem Inner Fools. Přijďte v pondělí 10. října do Lucerna Music Baru oslavit tento výjimečný krok a odstartovat tak podzimní Inner Fools Tour!

Čeká vás nekonečný večírek, jak to máte rádi. Uslyšíte řadu novinek z alba Inner Fools, jehož kmotrou se stane Sandra Nováková. Pozveme spoustu hostů, kteří s námi vystoupí na jednom pódiu. Večer svým parádním setem odpálí naši kamarádi ze Slovenska, které dobře znáte z oblíbených balkánských veselic s názvem Balkan Bashavel – DJské duo Malalata. Do ranních hodin vás bude bavit kapitán všech balkánských lodí – DJ Gadjo.cz.

Zakoupením vstupenky podpoříte dobrou věc! 20 Kč z každé prodané vstupenky věnujeme neziskové organizaci Green Doors, která pomáhá lidem s duševním onemocněním na cestě zpět do zaměstnání a běžného života. Všichni jsme tak trochu blázni, a proto chceme pomáhat. Zblázněte se s námi a pomáhejte taky!

Těšit se můžete také na Tullamore D.E.W. tým, který vám zpříjemní večer a pro prvních 100 příchozích připraví welcome drink.

Circus Problem se z buskerské kapely stal velmi rychle jednou z nejvyhledávanějších kapel české klubové a festivalové scény. Stovky pódií, klubů i festivalů. Tisíce fanoušků, kteří dokáží udělat největší kotel a mejdany protančené až do ranních hodin. S neuvěřitelnou energií a skvělým zvukem zahraný disco-balkan kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. Po druhém řadovém albu „Born not typical“ přichází album s názvem „Inner Fools“. Vnitřní bláznovství je v každém z nás a i v našich písních. Posluchači se můžou těšit na další výrazný posun kapely. Nový zvuk, propracovanější aranže a dlouhé minuty nekonečné zábavy.

Fotky a videa

Facebook