Korben Dallas + speciální host Cambiar La Música

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Slovenští Korben Dallas se na podzim soustředí zejména na přípravu nového studiového alba, které by mělo vyjít na jaře 2017. Přitom ale odehrají i sérii čtyř koncertů, na kterých se jako speciální host představí dívčí pěvecký sbor Cambiar La Música. Korben se s dívkami setkali na pódiu letního festivalu, a jejich vystoupení kapelu okouzlilo natolik, že se rozhodli pozvat je na společné podzimní koncerty.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Slovenští Korben Dallas se na podzim soustředí zejména na přípravu nového studiového alba, které by mělo vyjít na jaře 2017. Přitom ale odehrají i sérii čtyř koncertů, na kterých se jako speciální host představí dívčí pěvecký sbor Cambiar La Música. Korben se s dívkami setkali na pódiu letního festivalu, a jejich vystoupení kapelu okouzlilo natolik, že se rozhodli pozvat je na společné podzimní koncerty.

Korben Dallas se za pár let vypracovali z undergroundové scény na jednu z nejžádanějších slovenských klubových a festivalových kapel. Debutovým albem Pekné cesty zaujali kritiky, výrazněji se prosadili s druhým albem Karnevalová vrana. Na Radio_Head Awards 2013 získali ceny za nejlepší album, singl (Otec) a nejlepší koncertní kapelu. V roce 2014 skupina vydala třetí album Banská Bystrica, v roce 2015 album se symfonickým orchestrem Kam ideme.

Cambiar La Música je dívčí pěvecký sbor z Pohronské Polhory. Dívky se věnují různým žánrem sborové hudby, které interpretují specifickým způsobem. Jejich repertoár zahrnuje hudbu klasickou, gospelovou, muzikálovou, ale zejména folklórní hudbu z různých zemí světa (Bulharsko, Indonésie, Filipíny, Irsko, atd.). Dívky jsou vítězkami několika soutěží, jako jsou mezinárodní soutěž Praga Cantat 2014, mezinárodní soutěž V. F. Bystrého 2015, a celostátní soutěž Mládež spieva 2014 a 2016.

Facebook