Milow

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Belgický zpěvák a skladatel Milow vydal letos v květnu své poslední album Modern Heart a vyráží na turné. V rámci něho se představí i 11. prosince 2016 v pražském klubu Roxy.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Belgická hvězda Milow zahraje v Roxy už v neděli

11. 12. 16 Roxy, Praha


Praha, 8. prosince 2016 – Belgický zpěvák a skladatel Milow vydal album Modern Heart a představí ho už v neděli 11. prosince 2016 v pražském klubu Roxy.
 
Milow se proslavil cover verzí písně Ayo Technology, která se stala úspěšnější než originál. Přední postavení si Milow získal hlavně v Německu, Švédsku, Nizozemí a pochopitelně v Belgii. Na pražský koncert si pozval speciálního hosta Kelvina Jonese. Ten je po vydání debutového alba Stop The Moment v domácí Británii vycházející hvězdou. Stihl vystupovat po boku Jamese Morrisona nebo X Ambassadors.

Fotky a videa

Facebook