BE24: Mind Against (Afterlife, Life and Death/Berlin)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.01.2018

Tony Buck -Solo /Australie/

Výhodný nákup

Punctum, Praha 3-Žižkov

25.01.2018

Atmosférické tech/house duo Mind Against na narozeninách ROXY. Na cestu do vesmíru na vlně techna a house music svezou celou ROXY už 21. října v rámci BE24.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 Atmosférické tech/house duo Mind Against na narozeninách ROXY

Bratrská dvojice Mind Against stoupá během posledních dvou let nezastavitelně až do vesmírných výšin elektroniky. Jejich směs techna a house music se vyznačuje smyslem pro detail a temnou atmosférou. V posluchačích vyvolává hloubavé pocity podobně jako i sety Tale Of Us, se kterými je pojí přátelství a práce pod labelem Life and Death. Za krátký čas dokázali Allesandro a Federico vydat množství úspěšných EPs nebo se umístit v první dvacítce TOP Djs žebříčku Resident Advisoru před jmény jako Adam Beyer nebo Richie Hawtin. V rámci narozenin ROXY BE24 se představí poprvé i Praze.

Když spolu bratři Alessandro a Federico Fongnini vyrůstali, ovlivňovalo je stejné hudební prostředí - od 70. a 80. let rocku až po elektroniku devadesátých let a IDM. Ve školní kapele hrál Frederico na bicí a Alessandro zpíval, objevovali spolu první možnosti elektronické hudby a cestovali. Zásadní zlom nastal v roce 2011, kdy vytvořili svůj první seriózní projekt Mind Against. Dva roky na to se z rodné Itálie přestěhovali do Berlína a vydali pod labelem Life and Death první EPs Atland, Avalon nebo Strange Days. Tyto tech/house počiny udělaly velký dojem nejen na publikum, ale i kritiky se a tak se umístili v první dvacítce TOP Djs žebříčku Resident Advisoru před jmény jako Adam Beyer nebo Richie Hawtin. Tohle vše je ihned posunulo na line-upy světových festivalu jako je Ultra Music Festival, Exit Festival nebo Melt!

Přesun do Berlína nám dal možnost potkat se a pracovat s lidmi, kteří nás nepřetržitě ovlivňují,” říkají Mind Against. V současné době sdílí studio s ostatními producenty pod labelem Life and Death jako Stephan Bodzin, DJ Tennis nebo Tale Of Us. Právě s nimi jsou dlouholetými přáteli, se kterými rádi a často pracují (Tale Of Us & Mind Against – Astral). Mind Against produkují hudbu, kde má každý zakomponovaný detail jasné místo. Silně emoční sety navozují temnou atmosféru, ale zároveň zůstávají výbušné v těch pravých momentech. Bratři Allesandro a Federico vytváří něco tak trochu kosmického. Na cestu do vesmíru na vlně techna a house music svezou celou ROXY už 21. října v rámci BE24.

 

Boiler room

https://www.youtube.com/watch?v=znMAloaLn3s

Audio:

https://soundcloud.com/lifeanddeath/mind-against-life-and-death-x-ade

Fotky a videa

Facebook