Banned from Utopia (USA)

Banned from Utopia (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.01.201822.02.2018

Tony Buck -Solo /Australie/

Výhodný nákup

Punctum, Praha 3-Žižkov

25.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hudba Franka Zappy v podání jeho nejpopulárnějších spoluhráčů. Frank Zappa (21. prosince 1940 – 4. prosince 1993) je jedním z nejvýznamnějších skladatelů dvacátého století. Jeho tvorba zaznamenaná na vice než 90 albech je nejen multižánrová, ale i zdaleka nejrozsáhlejší z celé autorské rockové generace. Zahrnuje samozřejmě jazz stejně jako avantgardu, soudobou klasiku a orchestrální hudbu. V roce 1966 vydal Zappa monumentální dvojalbum „Freak Out”. Stal se úplně prvním umělcem, který debutoval dvojalbem. Od Zappova prvního vstupu na scénu do roku 2016 oběhla Země Slunce padesátkrát. Vzhledem k velikosti tohoto umělce se sluší toto výročí oslavit a připomenout jeho enormní umělecký odkaz. A kdo jiný by se k tomu hodil lépe než skvělí hudebníci, které Zappa sám přijal do své kapely? Jako kapela Banned From Utopia – s odkazem na album „The Man From Utopia” Franka Zappy – se vrací skupina jeho nejpopulárnějších spoluhráčů, aby znovu převedli jeho skladby z učebních osnov hudebních akademií na vřelé zážitky na světových koncertních scénách. Jsou zde Ray White a Bobby Martin, dva nejvýznamnější zpěváci, kterých si Frank léta velice cenil, nebo Tom Fowler, člověk, který otevřel dveře k Frankovi třem bratrům, předtím, než se sám stal na víc než 10 let posledním basistou Raye Charlese. Banned From Utopia potěší znalce a obrátí zvědavce v nadšence. Hráli na nespočetných Mothers- Zappa albech. Jsou hudebníky virtuosního souboru, kteří zahrají klasiku ze všech tvůrčích období jejich neúnavného mentora prodchnutou autentičnosti jejich dávné minulosti spojené se Zappou. Stále se jim na podiu vede skvěle. A neexistuje žádný způsob, jak se dostat bliž k originálu! Skladby Franka Zappy jsou připomínány v tomto roce v Praze již podruhé. Ale jen 9. 10. 2016 v Paláci Akropolis je možné je slyšet v podání Frankových spoluhráčů. Jsme rádi, že můžeme zprostředkovat posluchačům víc než důstojnou vzpomínku na Franka Zappu mimo jiné i vzhledem k jeho přátelství s Václavem Havlem i jeho vztahu k Praze. „EPK“ Ray White hrál u Franka Zappy v létech 1976–84 Robert (Bobby) Martin hrál u Franka Zappy v létech 1981–88 Tom Fowler hrál u Franka Zappy v létech 1973–75 a 1978 Albert Wing hrál u Franka Zappy v roce1988 Robbie Mangano hrál v Grand Mothers of Invention Joel Taylor hrál u Stanleye Clarka a Allanq Holdswortha

Facebook