Kvelertak / NOR

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Norská rocková kapela Kvelertak vydala v květnu své nové album s názvem Nattesferd, které přijedou představit 19. listopadu 2016 do Lucerna Music Baru.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Norská rocková kapela Kvelertak vydala v květnu své nové album s názvem Nattesferd, které přijedou představit 19. listopadu Lucerna Music Baru.

Představte si tohle: pekelnický lyrický kaleidoskop norské mytologie, okultní lidové vyprávěnky a “Satanské vesmírné Vikingy” doprovázené blackmetalem poháněnými punkovými a rock ‘n’ rollovými hymnami. Mohl by to být televizní horor po půlnoci, ale je to třetí studiové album kapely KVELERTAK nazvané Nattesferd a jeho devět písniček. Mistrovství hudebně nečekaného spojilo tenhle norský sextet jako cementem – Erlend Hjelvik [zpěv], Bjarte Lund Rolland [kytara], Vidar Landa [kytara, klavír], Maciek Ofstad [kytara, zpěv], Marvin Nygaard [basová kytara] a Kjetil Gjermundrød [bicí] — tvoří jeden z nejoceňovanějších hudebních spolků tvrdé muziky současnosti.

Rolling Stone umístil jejich druhé album Meir na #2 ve své hitparádě “20 Best Metal Albums of 2013” a jmenoval Nattesferd jedním z “25 nejočekávanějších metalových alb roku 2016.” Pitchfork, Spin, The Quietus, Decibel, BBC Music a další servery a časopisy pěly na kapelu ódy. Kvelertak předskakovali v Norsku Foo Fighters, mezi jejich fanoušky patří Metallica a hráli se všemi esy metalu, včetně Slayer, Mastodon, Gojiry a Anthrax. A novinka Nattesferd je představuje v plné polní!

Prvním singlem je skladba 1985 s riffem, který boří zdi, a řevem, který suť z nich zadupe do země.

Název Nattesferd v překladu znamená Noční putování. Hielvik říká: “Myslím, že to celkem dobře popisuje všechny skladby vcelku. Deska je taková pouť a texty jsou pěkně temné, takže to funguje. A taky mi to připomíná nejlepší desku Rush – Fly By Night—Noční let!”

Fotky a videa

Facebook