Sara Hartman (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Sara Hartman pokračuje ve svém snu stát se tou nejlepší zpěvačkou. Poté, co se představila před Ellie Goulding a vydala úspěšné EP, se vrací. V pražském klubu La Loca vystoupí 13. listopadu 2016 s novými písněmi z chystaného debutového alba – zásadního kroku její kariéry. SUPPORT: Kilian & Jo
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fource & La Loca uvádí

Sara Hartman se vrací s novými skladbami

13. 11. 16 La Loca, Praha

Sara Hartman pokračuje ve svém snu stát se tou nejlepší zpěvačkou. Poté, co se představila před Ellie Goulding a vydala úspěšné EP, se vrací. V pražském klubu La Loca vystoupí 13. listopadu 2016 s novými písněmi z chystaného debutového alba – zásadního kroku její kariéry.

Sara Hartman udělala pro svůj sen stát se zpěvačkou opravdu hodně. Z rodné Ameriky se přestěhovala do tepající evropské metropole kultury a kreativity - Berlína. Se svým prvním singlem Monster Lead Me Home sklízela úspěchy u kritiků i fanoušků. I díky němu si ji vybrala Ellie Goulding jako předskokanku na své evropské tour. Sara poté vydala další úspěšné EP Satellite, které se těší ještě větší popularitě než její prvotina. Na Spotify a dalších streamovacích službách snad neexistuje indie popový playlist, ve kterém by tento hit nebyl. V listopadu se zpěvačka vrací do evropských klubů s novými skladbami, které se objeví na jejím očekávaném debutovém albu. Zdánlivě posledním kroku na cestě stát se zpěvačkou. Zároveň však prvním kroku ve světě globálního popu.

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook