Beacon / US

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Brooklynské duo Beacon, které ve své tvorbě mixuje elektroniku s moderním R&B; a soulem, se 28. září 2016 představí v pražském Lucerna Music Baru. Vystoupení se uskuteční v rámci turné k nové desce Escapements, jež vyšla letos v únoru na respektovaném labelu Ghostly International.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BROOKLYNSKÉ ELEKTRONICKÉ DUO BEACON ZAHRAJE UŽ VE STŘEDU V LUCERNĚ

Brooklynská dvojice Beacon vyrazila v září na evropské turné s aktuálním albem Escapements. Vedle Berlína, Londýna nebo Paříže vystoupí také v Praze. Ve středu 28. září rozezní jejich progresivní produkce Lucerna Music Bar. Beacon s sebou přivezou čerstvé remixy nové desky, které vyšly minulý pátek. Večer odstartuje svým setem Pierre Urban z Radia 1.

Progresivní mix temně laděné elektroniky, moderního R&B a jemných soulových melodií. Tak by se dala charakterizovat produkce Beacon, jejichž desky vychází na respektovaném labelu Ghostly International. Thomas Mullarney III a Jacob Gossett na sebe poprvé upozornili prvotinou EP No Body v roce 2011, o dva roky později následoval hodně ceněný LP debut The Ways We Separate, který uchvátil posluchače současné elektroniky. Aktuální deska Escapements z letošního února demonstruje novou hloubku a komplexnost dua a právě tracky z ní budou tvořit páteř středečního setu. Dojde i na některé z osmi remixů, které vyšly na Ghostly International minulý pátek. Na remixech se podíleli IM U, Time Wharp, Logan Takahashi, Twinkids a další. Remixy jsou k dispozici zde https://ghostly.lnk.to/beacon-escapements-remixes

Fotky a videa

Facebook