Michal Ambrož & Hudba Praha - Křest CD

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

MICHAL AMBROŽ VYDÁVÁ V PRODUKCI DAVIDA KOLLERA ALBUM SRDEČNÍ PŘÍBĚH Zakladatelé Jasné páky a dloholetí přátelé Michal Ambrož a David Koller spojili síly a připravili album Srdeční příběh.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MICHAL AMBROŽ VYDÁVÁ V PRODUKCI DAVIDA KOLLERA ALBUM SRDEČNÍ PŘÍBĚH Zakladatelé Jasné páky a dloholetí přátelé Michal Ambrož a David Koller spojili síly a připravili album Srdeční příběh. David si v jedné písni střihnul s Michalem duet. Nápad natočit Michalovu sólovou desku „Srdeční příběh“ vznikl na sklonku jara 2015, když shodou okolností Michala opustila kapela Hudba Praha a David mu nabídl takovou možnost s tím, že by jí i produkoval. David vybral písně, které podle jeho názoru nejsou tzv. „profláknuté“ a přitom mají potenciál k dalšímu, novému zpracování. Vše jsou autorské písně Michala Ambrože.

David zvolil 3 různá uskupení muzikantů, kteří jsou na československé scéně špičkou. Na práci na albu se tedy sešly 2 skupiny ze Slovenska ( Marcel Buntaj, Martin Gašpar a spol. – např. Vlasta Redl a Martin Valihora, Oskar Rózsa a spol. – např. Richard Müller) a 3. skupinu sestavil David Koller z muzikantů, kteří hrají v jeho kapele. K tomu se přidali hosté na vybrané nástroje (David Fárek – sax, Radovan Jelínek – housle, Oldřich Krejčoves – kytara). Dívčí vokály zpívají děvčata z Jasné Páky (Magdalena Krištofeková, Pája Táboříková) doplněné o dlouholetou zpěvačku Hudby Praha Jarmilu „Jamajku“ Kauckou. Na tomto albu Michal pod Davidovým vedením poprvé pouze zpívá a nehraje na kytaru, jak tomu bylo vždy na jeho předchozích projektech. Nahrávky vznikaly ve velmi inspirujícím prostředí jihomoravského Mikulova ve studiu Cox, pod dohledem zkušeného soundengineera Jiřího „Topola“ Novotného. Mastering udělal Pavel Karlík ze studia Sono. Design obalu měla na starosti „Třetí dílna“ dvojice Karel Haloun a Luděk Kubík.

Album s 10 písněmi vyšlo v květnu na CD. Následovat bude i vydání na vinylu – sice o jednu píseň kratší, ale s kódem na digitální stažení celého alba navrch.

Skladatel, textař, zpěvák a kytarista Michal Ambrož je jednou z nejzásadnějších osobností naší rockové scény. Spolu s Davidem Kollerem zakládající člen skupiny Jasná Páka a po ukončení její činnosti zakladatel a kapelník Hudby Praha. Zpěvák, skladatel, bubeník a producent David Koller patří mezi nejvýznamnější umělce současnosti. Kromě Jasné Páky hrál ve skupinách Lucie, Žentour, Kollerband, Pusa, Blue Effect ad. Za svoje poslední album získal aktuálně dvě ocenění Anděl 2015 (zpěvák a album roku) a jako člen skupiny Lucie Anděla pro skupinu čtvrtstoletí.

Facebook