Stroy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Při poslední velmi vydařené návštěvě Lucerna Music Baru Stroy pokřtili své EP Like It Or Not. Tentokráte půjde rovněž o křest – konkrétně videoklipu na skladbu Undead. Na ty, co dorazí čeká drobný dárek. Support: The Atavists
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

STROY
Křest videoklipu Undead
Support: The Atavists

STROY POKŘTÍ V PONDĚLÍ V LUCERNA MUSIC BARU NOVÝ VIDEOKLIP

Při poslední velmi vydařené návštěvě Lucerna Music Baru Stroy pokřtili své EP Like It Or Not, které natočili v Los Angeles s legendárním producentem Alainem Johannesem (Queens Of The Stone Age, Chris Cornell, Eagles Of Death Metal). V pondělí 27. června půjde rovněž o křest - konkrétně videoklipu na skladbu Undead, kterou najdete na výše zmíněném EP. Velkou změnou v kapele je post baskytaristy - do kapely se vrátil zakládající člen Marek Bero. „Uslyšíte premiérově i nový materiál, který budeme na podzim chtít hodit na desku, takže se máte na co těšit!“, zve na koncert frontman Stroy Michal Skořepa.

To vše se odehraje za podpory vynikajících The Atavists. Skupina, která vznikla teprve v roce 2014, letos vydala na internetu debutové album Bad Times a toto léto jí čeká šňůra po řadě českých festivalů včetně Colours of Ostrava. Zvuk kapely vychází z fůze vlivů surfových kapel šedesátých let, garážové psychedelie a hutných stoner-rockových riffů.

Fotky a videa

Facebook