Korpiklaani & Moonsorrow + special guest: Skalmöld

Korpiklaani & Moonsorrow + special guest: Skalmöld

ZMĚNA ČASU

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Latin Wave

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.01.2018

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Finské folk metalové kapely KORPIKLAANI a MOONSORROW se chystají na společné Evropské turné! Obsahem těchto koncertů bude speciální rozšířený set obou kapel. ! Velkolepá folkmetalová veselice se uskuteční 29. října 2016 v pražském klubu MeetFactory! To si rozhodně nenechte ujít!

ZMĚNA ČASU

Původní čas: 20:00 hodin       Nový čas: 19:00 hodin

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

"KORPIKLAANI & MOONSORROW + special guest: Skalmöld"

KORPIKLAANI a MOONSORROW oznamují společné turné, těšte se na koncert v Praze!

Finské folk metalové kapely KORPIKLAANI a MOONSORROW se chystají na společné Evropské turné! Obsahem těchto koncertů bude speciální rozšířený set obou kapel. KORPIKLAANI vám přivezou svou loňskou, v pořadí již devátou, studiovou desku »Noita« a spoustu dalších oblíbených songů. MOONSORROW nám představí zbrusu nové album »Jumalten Aika«, které vyšlo v dubnu tohoto roku!

Frontman Koorpiklaanů John Jarvela říká: “Tak se těším na hraní s našimi kolegy a FFMM bratry, jsou pro nás nejuznávanější kapelou tohoto žánru. Tohle je ideální kombinace finské hudby a kultury“!

A to není vše! Spolu s KORPIKLAANI a MOONSORROW přijedou také SKÁLMӦLD! Velkolepá folkmetalová veselice se uskuteční 29. října v pražském klubu MeetFactory! To si rozhodně nenechte ujít!

 

PROGRAM:

DOORS - 18.00            

SKÅLMÖLD - 19.00 - 19.45

MOONSORROW - 20.00 - 21.30

KORPIKLAANI - 22.00 - 23.30

Fotky a videa

Facebook