Kieslowski - 5 let

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Kieslowski slaví 5 let Po 3 albech a 2 remixových EP nastal čas oslav! Kapela se rozhodla 5 letou existenci orámovat jedinečným koncertem v Paláci Akropolis, kde bude spousta hudebních hostů z Čech i ze zahraničí. Těšte se na průlet Kieslowski tvorbou v neopakovatelném podání a atmosféře.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kieslowski slaví 5 let Po 3 albech a 2 remixových EP nastal čas oslav! Duo Kieslowski hned s první deskou z roku 2011 aktivně rezonuje na české scéně, ve které si našlo své publikum pod škatulkou urban folk. Jejich hudba navazuje na písničkářskou tradici u nás, ale v pozadí ani tak nešumí les ani nepraská táborák, ale spíš dýmí továrny a šednou paneláky. Kapela se rozhodla 5 letou existenci orámovat jedinečným koncertem v Paláci Akropolis, kde bude spousta hudebních hostů z Čech i ze zahraničí. Těšte se na průlet Kieslowski tvorbou v neopakovatelném podání a atmosféře.

Anotace o Kieslowski:

Kieslowski kromě skromných aranží a upřímných textů nejlépe charakterizují jejich dva hlasy. Křehkými výpověďmi zpívají o láskách, které držíme hluboko uvnitř. Všechny naše nejistoty, naděje, zklamání, věčné hledání klidného místa, kde již není potřeba nic říkat, to vše jsou nevyčerpatelná témata této dvojice. V roce 2011 debutovali albem Tiché lásky, asi nejkřehčí album, kde se hrany obou interpretů teprve obrušovali. Hned rok poté překvapili albem Na nože, které je veřejně zafixovalo jako dvojice, která zpívá o vztazích tak, jak to tu doposud nikdo nedělal. V roce 2014 se dali dohromady s producentem Janem P. Muchowem a z jejich spolupráce vzešla deska Mezi lopatky, zatím jejich nejsmutnější hymna o životě. Ale i tady prosakuje naděje. Pro Kieslowski tak typická.

Facebook