Counterfeit (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Hvězda Stmívání zahraje v Praze. Kapela Counterfeit se představí v Chapeau Rouge 9. června 2016. Talentovaná punkrocková kapela Counterfeit v čele s hercem Jamiem Campbellem Bowerem se představí v Praze v červnu tohoto roku.

Cena vstupenky je 350 Kč, k zakoupení budou také VIP vstupenky s možností meet & greet s kapelou za 700 Kč.

 

Rezervace nejsou povoleny, děkujeme za pochopení.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hvězda Stmívání zahraje v Praze. Kapela Counterfeit (UK) se představí v Chapeau Rouge

9. 6. 16 Chapeau Rouge, Praha

Talentovaná punkrocková kapela Counterfeit v čele s hercem Jamiem Campbellem Bowerem se představí v Praze v červnu tohoto roku. Na hudební scéně se pohybují teprve rok, ale mají před sebou slibnou budoucnost. Vystoupí 9. června v Chapeau Rouge.

Kapela před rokem vydala úspěšné EP s názvem Come Get Some a před týdnem vyšel nový singl s názvem Enough. V červnu tohoto roku vystoupí jako předkapela známé kanadské punkrockové kapely Billy Talent na koncertě v Budapešti. Frontman kapely je Jamie Campbell Bower, který je úspěšný i v dalších sférách, např. v modelingu a herectví. Známý je díky rolím ve filmech Twilight Saga, Sweeney Todd nebo Harry Potter.

Fotky a videa

Facebook